ازدواج بدون رضایت پدر

سلام من دختری هستم 31 ساله و مدت ده سال است که خواستگاری دارم پسر همسایمان است اما خانواده ام مخالف هستند و به دلیل لجبازی حاضر به کوتاه امدن نیستند از انجاییکه در شهرستان تحصیل میکردم با خانوادش دور از چشم خانوادم ارتباط دارم و شناخت کامل دارم من دو تا مدرک کارشناسی دارم و کاملا عاقل و بالغ هستم اما خانواده ام به علت داشتن علاقه زیاد به من سد راهم شده اند میدانم که راه قانونی اش چیست اما پدرم بسیار حساس به مسایل دادگاه میباشد و به دلیل فرهنگ شهرمان اگر بخواهم او را به دادگاه بکشانم باعث ابرو ریزی خانوادم میباشد مدت 5 ماه است که از خانواده ام دورم نمیدانم چه کنم ایا راه حلی هست بدون اینکه خانوادم بفهمند عقد کنم اخه پدرم ناراحتی قلبی دارد و بسیار ناتوان میباشد و تحمل این ضربه را ندارد متاسفانه به دلیل مخالفت برادرم او هم کوتاه نمیاد در ضمن من با این آقا مدت ده سال است که دور از چشم همه زیر یک سقف زندگی میکنیم اما میخواهیم آزاد باشیم خسته شدیم از قایم باشک بازی. لااقل مدتی عقد باشیم تا ببینیم چه میشود یا پدرم راضی شود بعد از مدتی یا زبانم لال بمیرد عقد کنیم تا گیر قانون نیفتیم وقتی جایی میریم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
0 پاسخ
2,092 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۲/۰۳/۲۵ ۲۲:۱۱:۵۵