حضانت فرزند توسط مادر

با سلام همسر بنده طلاق یکطرفه گرفته و یکسال است ازدواج مجدد نموده است دادگاه حضانت را به بنده که پدر طفل می باشم داده است با حق ملاقات یکروز در ماه برای مادر. زن سابق بنده دادخواست سلب حضانت از بنده مطرح نمود و دو هفته قبل از موعد دادگاه طبق جلسات خصوصی که خودمان برگزار کردیم قرار شد یکسری مسائل و اختلافات ازجمله حضانت را بین خودمان حل و فصل کنیم و این توافق را در یک برگه نوشته و امضا زدیم بخاطر همین علیرغم اینکه اخطار حضور در جلسه به بنده ابلاغ شد بنده به دادگاه نرفتم .روز دادگاه خانم پسربچه ی 10 ساله ام را برداشته و با هم به دادگاه رفته اند و در انجا قاضی به اظهارات دروغ بچه که بر اساس اموزشهای زن سابقم بوده استناد کرده و چنینی رای داده که چون بچه اظهار کرده که پدرم مرا می زند و من تامام این سالها با مادرم بوده ام و با توجه به اینکه پدر علیرغم ابلاغ قانونی در جلسه دادگاه حضور پیدا نکرده لذا حضانت به مادر به همراه همسر جدیدیش بر اساس قانون حمایت از خانواده و مصلحت کودک واگذار می شود. می خواستم نطر شما بزرگوران را در مورد این رای بدانم که قاضی بدون استناد به ماده قانون خاصی این رای را داده و با توجه به اینکه خانم ازدواج مجدد نموده و بنده نه اعتباد دارم نه بچه را کتک می زنم و نه الکلی هستم و نه هیچیک از موارد سلب حضانت را دارم به نظر شما چگونه می توان این رای را نقض کرد ممنون میشوم در این زمینه بنده را راهنمایی کنید و اینکه با استناد به چه مواد قانونی و مدارکی میتوان این رای را نقض کرد؟

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: سلب حضانت
5 پاسخ
3,728 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ ۱۱:۱۶