خانوادگی

سلام - زوجه درخواست طلاق بعلت شرایط روحی و روانی و توهین و عسر و حرج خود را مطرح کرده و در ستون دلایل پرینت چند پیامک حاوی توهین و فحاشی را به من نسبت داده است. با توجه به اینکه استناد به پرینت پیامک ها در دعوی تمکین در شعبه دیگری بررسی شده و حکم تمکین به نفع من صادر شد‌ . زوجه نه تنها به زندگی مشترک بر نگشت بلکه در شعبه دیگری با استناد به همین پیامک ها طلاق خود را مطرح کرد با توجه به اینکه حکم تمکین به نفع من صادر شده بود در دادگاه بدوی و تجدید نظر با این استدلال که چون در خصوص پیامک های مورد ادعای زوجه مبنی بر توهین و تهدید حکمی صادر نشده است دادخواست طلاق ایشان ابطال شد. زوجه فرجام خواهی نموده است در شعبه دیوان عالی کشور بعلت نقص تحقیقات دادنامه مورد اعتراض نقص شد. سوال۱-آیا دادگاه خانواده در خصوص پیامک ها وارد رسیدگی می شود و اگر شد از مخابرات استعلام می گیرد یا زوجه که ادعا می کند برای پیامک ها شاهد دارد۲- در صورت ادعای زوجه مبنی بر سوئ رفتار زوج شهود زوجه برادران و خانواده ایشان هستند که در یک شهری جدا از محل زندگی مشترک زندگی می کنند آیا دادگاه این شهود را از ناحیه زوجه قبول می کند و چه بگوییم که این افراد شهود محلی نبوده و انچه بیان می کنند اظهارات زوجه بوده و بجای آن درخواست تحقیق محلی در محل زندگی مشترک گردد؟ با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
2 پاسخ
2,645 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۲۱:۳۵