ظهرنویسی سفته

سلام وقت بخیر
شخصی یک معامله انجام داده و وجه آنرا درقبال سفته تعهد پرداخت نموده حال آن که پشت سفته هارا بنام بنده بعنوان ضامن امضا کرده و با کدملی اشتباه و اثر انگشت به طرف معامله تحویل داده و اینجانب هیچ اطلاعی از این موضوع ومعامله نداشته تا اینکه سفته ها سررسید شده و ذینفع علیه بنده بنام اینکه من سفته هار امضا کرده شکایت نموده در صورتی که من اصلن سفته ها رو امضا نکردم در جلسات رسیدگی در شورا هر دفعه مطلبی عنوان تا اینکه یک شاهد بهمراه خود آورده که من شهادت داد که من در حضور آن شاهد سفته ها را امضا نموده ام علیرغم اینکه طرف معامله و شخص متعهد در جلسات شورا عنوان نموده که من سفته ها را امضا ننموده ام اما شورا به استناد شهود بنده را محکوم نموده
چطوری باید بخوام که سفته ها را بفرستند برای کارشناسی امضاو اثر انگشت که تایید کنند امضا من پشت سفته ها نیست
شورای حل اختلاف الکی داره من محکوم می کنه در صورتی من نه اطلاعی از این معامله داشتم و نه سفته ها را امضا کردم
با ذینفع که صحبت کردم میگه شما تلفنی گفتید که حساب طرف معامله خوبه وچگ برگشتی نداره من باهاش معامله کردم رد زمان معامله هم که سفته هار ا گرفتم متعهد گفته که شما سفته ها رو امضا کردی
خیلی تاکید میکرد که من ادم دارم و... محکومت می کنم که تا حالا حرفش به کرسی نشسته

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر مقررات حقوقی
1 پاسخ
2,644 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۰۸:۴۴