درخواست اعسار

با سلام و عرض ادب
بنده شغل تجهیزات پزشکی داشتم که به علت کلاهبرداری از بنده ورشکست شدم و کلی بدهکار شدم
تمام چک هام برگشت خورد بالغ بر 500 میلیون تومان چک برگشتی دارم که کلیه چک ها دست خودمه و ندادم بانک بابت رفع سواثر
بابت اینکه با همکارها تسویه کنم کلی وام به نام دیگران گرفتم کلیه قراردادهاش مشخصه که وام رو خریدم و دارم اقساط پرداخت میکنم و البته بگم با خیلی ها هم دادگاه و شورای حل اختلاف رفتم که برام تقسیط کردن و همه رو دارم پرداخت میکنم
الان مشکل و سوالی که دارم اینه :
1- بنده قراردادی با شخصی داشتم که 300 میلیون هست اصلا اطلاع نداشتم برام برگه اخطار هم نیومده چند روز پیش متوجه شدم اجرایه برام صادر شده و 10 روز بیشتر برای درخواست اعسار ندارم من شغل الانم دفتر باربری دارم و ی دامداری کوچیک اجاره کردم
اینا رو باید به عنوان شغل معرفی کنم ؟ درآمد مشخصی نداره
2- من یک واحد مسکونی کوچیک دارم که سند تفکیکی نداره و از سند اصلی دو دانگ مشاع دارم این محل زندگی منه با اینکه مجردم آیا جز مستثنیات محسوب میشه ؟ و باید به دادگاه اعلام کنم ؟ ( البته بگم در رهن بانک مسکن هم هست )
3- تمام این قسط ها و قرارداد ها رو میشه ضمیمه کنم که دارم اقساط دیگران رو پرداخت میکنم ؟ اشکالی نداره ؟
4- در دادگاهی مبلغ 50 میلبون از کسی طلبکار هستم که کیفری است و رای صادر شده میتونم اون طلب رو به دادگاه اعلام کنم ؟
5- مقداری از بدهی رو میتونم پرداخت کنم به عنوان پیش قسط در حد 50 تومن آیا اجازه و امکان اینو دارم اعلام کنم و درخواست کنم الباقی رو برام تقسیط کنند ؟

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
2 پاسخ
2,374 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ ۱۱:۰۸