حذف بخشی از خواسته از پرونده ماترک

پدرم مدتی پیش فوت شدند و چند قطعه زمین صنعتی در جاهای مختلفی یه ارث گذاشتند پدرم غیر از خودش سه شریک دیگر داشتند که طبق توافق خودشان و اقرار نامه دستی که بین خودشان امضا شده سهم پدر من در تمام کارخانجات صنعتی 50 درصد است ولی یکی از زمین ها و سوله ها در شهرک صنعتی تا زمان فوت ایشان فاقد دفترچه قرار داد و سند بود و شرکا میزان سهم خودشان را به اداره شهرک های صنعتی اعلام نکرده بودند در دادگاه تقسیم ماترک که به درخواست من تشکیل شده دادگاه از شهرک های صنعتی در مورد مالکیت زمین و سوله استعلام کرده و اداره هم با توجه به این که تاکنون شرکا وضعیت را مشخص نکرده سهم همه شرکا را مساوی اعلام کرده که سهم پدر من از 50 درصد میشود 25 درصد با توجه به این که دادخواست دادگاه ماترک از طرف خودم بوده آیا میتوانم آن زمین شهرک صنعتی را از دادخواستم حذف کنم تا در دادگاه دیگر به صورت قانونی سهام آن را بعدا مشخص کنم؟ جلسه بعدی دادگاه ماترک 21 مهر است آیا باید برای حذف آن قبل از جلسه دادگاه اقدام کنم یا روز جلسه دادگاه و بعد از آن هم می توانم ؟ نمیخواهم ریسک کنم و دادگاه حکمی مبنی بر مساوی بودن سهام شرکا در زمین بدهد به خصوص این که یکی از شرکا بسیار فرصت طلب است

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
3 پاسخ
2,421 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۲۱:۲۳