اتهام وارده ضرب و جرح و عدم احضار شواهد

با سلام و احترام

از شخصی شکایت ضرب و جرح نمودم که ایشان محکوم شدند و ایشان بصورت تلافی جویانه از بنده به استناد نامه پزشک قانونی و دو شاهد دروغین شکایت ضرب و جرح نمود که بنده محکوم شدم با توجه به اینکه در ساعت ادعایی، بنده به همراه مامور کلانتری جهت ابلاغ اوراق قضایی به درب منزل ایشان مراجعه کردیم و ابلاغیه را تحویل داده و سپس به دادسرا مراجعه کردم. برای دفاع از اتهام وارد شده در دادخواست تقاضای احضار مامور کلانتری و بازبینی دوربین دادسرا را جهت اثبات بی گناهیم خواستیم (با توجه به ماده 123 و 204 و 205 قانون آیین دادرسی کیفری) که توجه ای به درخواست بنده نکردند و با اعتراض به رای با توجه به ماده 474 قانون آیین دادرسی کیفری (نامه کلانتری مبنی بر اینکه در قسمتی از ساعت ادعایی همراه مامور بودم بعد از رای دادگاه بدست آوردم) در دادگاه تجدیدنظر نمودم که دادگاه توجه به ماده 474 ننمود و استناد به بند ب ماده 427 قانون آیین دادرسی کیفری (دیه کمتر از عشر دیه کامله) نمود.و همچنین دیوان عالی کشور هم درخواست اعاده دادرسی را رد نمود

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که برای اثبات بیگناهیم با توجه به توضیحات راهی وجود دارد و آیا به رای دیوان عالی میتوان اعتراض کرد. و قبل از اینکه مدارک و لایحه پیشنهادی را جهت مطالعه ارسال نمایم خواهشمند است مبلغ مشاوره را عنوان کنید با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: ایراد صدمات بدني
2 پاسخ
2,327 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ ۱۴:۳۱