حضور در جلسه رفع اتهام کیفری ضروری است و حکم جلب عدم پرداخت چک مانع رفتن به جلسه میشود

شخصی به خواستگاری من امد و با هم نامزد شدیم و از من درخواست کرد چک بگیریم و با چک من کار کند اظهار داشت که وام داشته و اقساط بانک نداده است و نمی تواند چک بگیرد من چک گرفتم و ایشان با برادرش شروع بکار کرد ومن هم بعنوان منشی در انجا کار می کردم در کار متوجه شدم پای دختری دیگر در میان است و نامزدی خود را بهم زدم جند ماه گذشت و متوجه شدم چک های من برگه خورده و چون سیم کارت موبایل من دست او بوده من اطلاع نداشتم و چون در دادگاه حضور پیدا نکردم حکم جلب مرا گرفته اند به ایشان تماس گرفتم و گفتم از شما شکایت می کنم ایشان گفتند ظرف یک ماه مشکل حل می کند ولیکن متوجه شدم برادر ایشان شکایت کیفری از من کرده که من پول از گاوصندوق ایشان دزدیده ام و بازپرس جهت روشن شدن مطلب 5 روز دیگر به دادگاه بروم از طرف دیگر به بدهکار چک گفته اند که من در چه ساعتی دادگاه دارم که ایشان زودتر از اینکه به دادگاه برسم مرا جلب کند و من به دادگاه نرسم حالا از شما تقاضا دارم با این اوضاع که من نمی توانم به دادگاه بروم برای رفع اتهام دزدی و اگر نروم احتمالا محکوم می شوم و اگر بروم قبل از رسیدن به دادگاه جلب می شوم نمی دانم چه کاری باید بکنم لطفا راهنمایی کنید راهکار جیست

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
5 پاسخ
2,137 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۰۱:۴۹