حکم اجرایی حقوقی

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از شما و این سایت خوب
جسارتا من پارسال یه قرارداد کابینت بستم و قیمت و تاریخ و ... مشخص شد و من طبق تجربه و کار کرد چند سالم خسارت مشخص کردم واسه کارفرما روزانه دویست هزار تومن
دو واحد بود
پیش پرداخت که گرفتم یه واحد کامل و یونیت واحد پایین رو انجام دادم بعد تصادف کردم زانوم شکست نمیتونستم کار کنم طول کشید بعد 3 ماه که تونستم کار کنم دیگه پولی واسه اتمام کار نداشتم چون کارفرما طبق قانون 70 درصد نداد و من هم تو قرارداد نگفته بودم 70 درصد
هرچی گفتم گفت دروغ میگی خلاصه گفت وام بگیر انجام بده خودش رییس بانکه بهم 14 تومن وام داد من خانمم باردار بود درامدی نداشتم خلاصه 80 درصد رو خرج کار کردم ولی چون کار وکیوم بود هزینش خیلی زیاد بود نتونستم کار تمام کنم با شرایط زندگیم و نداشتن درامد چند ماه بعد تونستم کار تحویل بدم
البته من بعد سه ماه که رفتم واسه عذرخداهی یه تخت تاشو ، کمد ، میزتحریر دراور و باکسهای دکوری رو بدون یه ریال انجام دادم
خانمش گفت تو بیا کار تموم کن من خودم پولت میدم ولی تموم که شد هیچی بهم ندادن یعنی تو کل مبلغ قرارداد 50 درصد تغریبا داده بودن
بعد الان واسه من یه حکم فرستاده نمیدونم چیه
بدون هیچ اخطار و احضاریه بدون هیچ پیامی که حتی تو سامانه ثنا هم هستم واسم حکم دادن که حدود 170 ملیون پول بدم کل قرارداد من 80ملیون بوده
الان دوتا بچه کوچیک دادم 7، 8 ماهه خیلی ترسیدم نمیدونم باید چیکار کنم توروخدا کمکم کنید راهنماییم کنید وکیلم بشید نمیدونم فقط خدارو دارم چیزی ندارم به خدا من رو عمد کارش عقب ننداختم اگه چنین قصدی داشتم واسه خودم روزی 200 خسارت میزدم
من گوشیم خیلی قدیمی هست ادرس ایمیلی که نوشتم مال قبل هست لطفا تو واتساپ تلفن یا پیامک بهم بگید ببخشید اینو گفتم
درکل ممنونم ازتون

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر مقررات حقوقی
3 پاسخ
2,174 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ ۱۲:۲۹