مستقل شدن از خانواده زیر ۱۸ سال

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت وکلای عزیز و زحمتکش..من دختری 17.5 ساله و مجرد هستم ک با خانواده زندگی میکنم پدر و مادرم از لحاظ روانی دچار مشکل هستند و همچنین هر دو روابط نامشروع دارند پدرم بسیار بد دهن و فحاش است و همچنین دسته بزن دارد خانواده ام الفاظ بسیار رکیکی همانند(خراب،فاحشه؛تن فروش...)به من نسبت می دهند از لحاظ مالی و عاطفی به هیچ عنوان من را تامین نمیکنند و به هیچ عنوان پشتوانه من نیستند..انها من را داخل خانه زندانی کرده و اجازه انجام هیچکاری را به من نمیدهند...من از لحاظ جسمی و روحی کاملا در خطرم روحا دچار چن اختلال روانی شدید هستم ک زیر نظر روانپزشک بهتر شدم و جسما هم در خانه امنیت جانی ندارم پدرم چندین بار قصد کشتن من به وسیله چاقو و کتک را داشته است(همچنین احساس میکنم ک او مدتی به من چشم داشت) مشکلات من شدید تر ازین حرفاست ولی من خلاصه ای از آن را گفتم..هیچ فامیل و اشنایی ندارم ک به من کمک کند..هیچ راهی برای درمان این رابطه نیست و تنها راه نجات من جدایی از آنهاست..و اینم بگم اهداف بزرگی توی سرم هستش برای ایندم...واقعا بی برنامه نیستم از الان بخاطر استعداد هایی ک دارم بهم پینشهاد کار داده میشه ک امکان پیشرفتم خیلی زیاده ولی خانوادم نمیزارن و این اجازه رو نمیدن ک من در مسیر پیشرفت قدم بردارم تو زمینه های مختلفم استعدادم داره تلف میشه اگه از الان مسیر پیشرفتمو شروع نکنم بعدا دیره یک ساله دیگه دیره واقعا دیره...حیف میشم...ایا میشه من درخواست نفقه کنم برای جدا زندگی کردن؟؟؟.ایا امکان جدایی از طریق قانون می باشد؟؟ایا افراد خیری وجود دارند ک در این راه به من کمک کنند؟؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مطالبه نفقه
2 پاسخ
2,435 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ ۲۱:۰۴