فروش واحد مسکونی

با سلام و عرض وقت بخیر - بک واحد مسکونی که مشترکا به نام من و همسرم هست را طی قولنامه ای که براتون ارسال میکنم به شخصی فروختیم - طبق توافقات قرار بر این شده که خریدار طی سه قسط ( قسط اول 300 میلیون - قسط دوم 300 میلیون - قسط سوم 480 میلیون و مبلغ 10 میلیون تومان هم فی المجلس ) به ما پرداخت کنه - ایشون قسط اول را واریز کردند قسط دوم را حدود نصف مبلغ را واریز کردند و با پیگیری فراوان و کلی تماس نهایتا با کلی تاخیر قسط دوم را پرداخت کردند - از قسط سوم حدود 335 میلیون باقی مانده است که باید روز دهم مهر به ما پرداخت می کردند - و بنا بر معامله با ایشون من هم واحد دیگری خریداری کردم و در تاریخ دهم مهر نیز خانه را تخلیه کردم - نسبت به تسویه وام و ازاد سازی سند و همچنین استعلامات هم اقدام کردم اما ایشان مبلغ را تا کنون پرداخت نکرده ( از دهم مهر تا الان ) و من با مشکل جدی رو به رو شده ام چون خونه جدید خریداری کردم . ئ ایشان نه به من و نه به بنگاه جواب درستی نمی دهد و فقط می گوید چند روزی صبر کنید که جور کنم ولی بعید می دانم امکان حل شدن این موضوع از راه گفتمان حاصل بشه - می خواستم بدونم باید چه اقدامی انجام بدهم چون واقعا به پولم نیاز دارم و با لطف مالک ملکی که خریداری کردم به خونه جدید اومدم و ایشان هم پولش را می خواهد . ممنونم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
2 پاسخ
2,056 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۱۷:۳۷