اتهام خیانت به امانت به دروغ و مطالبه عین جنس

زنی بی سرپرست هستم 3 فرزند دارم که در خانه ثروتمندی کلفتی می کردم خانم خانه بیماری ناباروری داشت و فهمیده بود که شوهرش می خواهد طلاقش بدهد برای همین هر چه طلا داخل خانه خود برداشت و به من داد گفت در خانه خود نگهدار که من مهریه خود را اجرا بگزارم و بعد همین طلا به جای مهریه بردارم و بجای این خدمت 50 میلیون پول رهن خانه به شما می دهم رهن خانه بالا رفته بود و صاحبخانه مرا بیرون می کرد مجبور شدم قبول کنم طلاها را به خانه اوردم فردا صبح به من زنگ زد که طلاها بیاور من گفتم می ترسم طلاها بیاورم شوهرت خانه هست خدای ناکرده ببیند فکر می کند من دزد هستم گفت خودم میام می گیرم طلاها گرفت و رفت متوجه شدم شوهر ایشان به پاسگاه رفته و اعلام سرقت کرده است و زن خانه گفته احتمالا کار من است من را بازداشت کردند به اتهام دزدی من ماجرا گفتم ولی مکالمه تلفنی مرا ضبط کرده بود فقط تکه که من گفتم می ترسم طلاها بیاورم شوهرت خانه است به من تهمت دزدی زدند که بازپرس نپذیرفت و اتهام خیانت به امانت تغییر داد و در آگاهی مرا کتک زدند و بزور اعتراف گرفتند که تو طلا از خانه بیرون بردی هر چقدر من توصیح دادم گوش نکردن مرا به یک سال حبس محکوم کردند که در تجدید نظر نصف و چون فاقد کیفری بودم 2 ماه شد بعد از دو ماه که بیرون امدم شکایت حقوقی از من کرده بودند که عودت عین طلاها که خیانت در امانت کرده ام باید پس بدهم هر چه توضیح دادم طلاها دست من نیست کسی گوش نکرد و 15 روز مهلت دادند که طلاها بیاورم و نمی دانم باید چکار کنم طلایی دست من نیست و به من تهمت زده است و فریب داده است ولی هیج راهی برای اثبات ندارم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: خیانت در امانت
6 پاسخ
2,265 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ۲۳:۳۷