سی دی ضبط صدا ضمیمیه داخل پرونده که طبق ان مرا محکوم کرده اند خالی است و از دادن رونویسی ضبط صدا نیز خودداری می کنند

در سال 99 اینجانب به جرم خیانت در امانت با یک صدای ضبط شده که فقط 30 ثانیه از انرا به من نشان دادند و من هر چه گفتم که این صحبت ادامه دارد محکوم کردند وحکم قطعی دادند به زندان افتادم بعد از ازادی پیگیر کپی پرونده شده برای شکایت و اعاده دادرسی از 149 صفحه کپی پرونده بعد از 3 ماه نامه نگاری 64 صفحه ندادن گفتن این مربوط به دستورات قاضی و بازپرس است و حراست قوه قضاییه اجازه نمی دهد به شما بدهیم در این 64 صفحه رونویسی صدای ضبط شده به همراه سی دی می باشد با پیگیری بسیار و زنگ به حفاظت اطلاعات مجبور شدند فقط سی دی را به من کپی بگیرند در کمال تعجب مسول امارو فناوری اعلام کرد سی دی خالی است و هیچ فایلی در ان نیست من پیش دادستان رفتم و ماجرا را برایش تعریف کردم که 64 صفحه داده نمی شود و سی دی خالی است به شدت با من برخورد کرد و
گفت پرونده مختومه شده حبس کشیدی سی دی خالی هست که هست 64 صفحه نمیدن خوب ندن ما برای این مسائل کوچک وقت نداریم برو زندگیتو بکن تا بازداشتت نکردم
مشکل اصلی من این است که با سو سابقه که دارم هر کجا برای کار می روم سوپیشینه می خواهند و من هیچ کاری نمی توانم انجام دهم و در دادگاه به استناد صدای ضبط شده حکم محکومیت دادند و اگر نتوانم کپی انرا داشته چگونه حقانیت ثابت کنم سی دی خالی است و چگونه می توانم کپی 64 صفحه و رونوشت صدای ضبط شده را مطالبه کنم که مجبور به دادن ان شوند ؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
5 پاسخ
2,479 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ ۱۱:۰۹