خواستگاری از دختر و سو استفاده از ان

کشاورزی هستم و دختری دارم که 6 سال پیش در کنکور حسابداری دانشگاه تهران قبول شد و دختر درس خوان و مهربانی بود بخاطر اینکه چندین سال است خشکسالی شده بود و خرج خود را به زور درمیاوریم در یک شرکت حسابداری که می گفتن با عمان هم کار می کند مشغول بکار شد و 5 سال است کار می کند اوایل ماهی یک میلیون و در این اواخر ماهی دو میلیون به ایشان پول می دادند که به زحمت هزینه خود را در می اورد و ما هر وقت می گفتیم فارغ التحصیل شدی شغل بهتر پیدا کن می گفت کار پیدا نمی شود همین هم بزور پیدا کردیم هفته گذشته از بیمارستان بهارلو به ما زنگ زدند دختراتان خودکشی کرده و باردار بوده و سقط کرده است با بدبختی زیاد به تهران امدیم و با کمال ناباروری دیدیم حقیقت دارد دخترامان چیزی به پلیس نگفته بود و درباره اینکه چگونه باردار شده ولی با اصرار من و مادرش توضیح دادکه از همان 5 سال پیش مدیر عامل شرکت به من ابزار علاقه کرد و من به اعتماد به قول او در شرکت شروع بکار کردم وحسابداری 70 نفر از پوز و اظهارنامه و تمام کارهای مالیاتی با اسم و امضای من انجام می شد و به من گفت که اینها مشتریان شما هستند و همه چی با شما هست و شرکت بعد از ازدواج مال شما هم هست من تمام تلاشهای خود را می کردم که مالیات کمتری از اینها گرفته شود و مدت 5 سال تمام برا ایشان کار می کردم چون نظام مالیاتی 5 سال یکبار کل مالیات افراد رابررسی می کند ممیزی در اداره مالیات بود که من توضیح دادکه این 70 نفر معاملات و شرکتهای کاغذی دارند و ازشما سو استفاده شده است من هم حسابی با مدیر عامل دعوا کردم و گفتم من را داخل خلاف انداختی و چرا تا حالا برای خواستگاری نیامدی هر روز بهانه میاوری و حسابی دعوا کردیم و در کشو میزش عکس یک خانم دیگر پیدا کردم پلیس 110 خبر کردم و توضیح دادم که این مرا اغفال کرده به بهانه ازدواج با زن دیگری هم بوده ولیکن پلیس گفت چون عقد یا مدرکی دال بر ازدواج نیست نمی توانیم کاری بکنیم و من دیگر به شرکت نرفتم و جواب تلفن ندادم ولی 15 روز بعد فهمیدم باردارم و به عمد مرا باردار کرده بود تا مجبور به سکوت شوم به شرکت رفتم دیدم تعطیل شده و به عمان رفته است دیگر نه روی امدن به خانه داشتم نه امید به زندگی و مشکل بعدی اینکه به نام خودش و خواهرش چند دسته چک گرفته بوده و به ایشان داده بوده است چون مثل اینکه مدیر عامل چک برگشتی داشته و نمی توانسته چک بگیرد ایشان تمام چک در بازار خرج کرده ولی قراردادها به اسم مدیرعامل خودش بوده ولی چک ایشان می داده است حال چک برگه کردن و شاکی چک هستند کمک می خواهم که چگونه از این مرد شیاد شکایت کنم و متاسفانه اینقدر هم بضاعت ندارم وکیل بگیرم امسال خشکسالی بدتر از سال قبل بوده است استمداد می طلبم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
5 پاسخ
2,223 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ۱۷:۰۰