دختری دارم رشد عقلی کامل ندارد رفتار کودکانه انجام می دهد و هر چه مال خودش نیست ببیند برمیدارد بعنوان سارق اورا دستگیر کرده اند

در روستایی زندگی می کنم در شمال دختری دارم 25 ساله که متاسفانه از نظر عقلی هنوز کودک بوده و با مراجعه به دکترها ی متعدد اظهار نموده اند که از رشد عقلی کامل برخوردار نیست و رفتار کودکانه انجام می دهد بطو مثال در باغ شخصی باز بوده وارد باغ شده و از درخت میوه سیب می کنده و می خورده است مالک به کلانتری زنگ میزند و اورا دستگیر می کنند در کلانتری اعتراف می کند سیب دوست داشته و دلش سیب خواسته و درخت مال خدا است سیب هم مال خداست و به مدت 14 روز در حبس به سر می برد چند روز پیش هم مجتمع مسکونی تازه ساز برای شب عید و مهمان ها اماده می کردند و مادرش به انها کمک می کرده است دخترم به انجا رفته و از وسایل انجا خوشش امده کلیدها را از کیف مادرش دزدیده وروز تعطیل به سوئیت ها سر زده و هر چه دوست داشته برداشته و در زیر زمین خانه قایم کرده خمیر دندان صابون جارو برقی سطل زباله انواع شکلا ت و اب میوه متاسفانه شخص مالک خانه در تهران زندگی می کند و وکیل دارد به وکیل دستور می دهد شخص دزد را پیدا کنند و دخترم همچنان شبانه در تردد بوده و وسایل برمی داشته و میاورده ایشان را دستگیر می کنن و با اعترافی که دختر من می کند که وسایل با کلید ازمادرش برداشته به 74 ضربه شلاقمحکوم می کنند که من هر چه به مالک زنگ زدم که شما دختر منو ببینید شیرین عقل هست کنترل روی اعمال خود ندارد و چون من وضعیت مالی خوبی ندارم نتوانستم وکیل بگیرم و قاضی نیر اجازه ورود به جلسه دادگاه به من نداد که من توضیح بدهم و اینکه دخترم از پلیس و دستبند می ترسد و وقتی دستبند می زنند سکوت می کند با دست بند در دادگاه بردن و سکوت مطلق کرده و فقط سر تکان می داده است قاضی در حکم اعلام کرده که دخترم به تمام موارد اعتراف کامل کرده است و 74ضربه شلاق محکوم شده با زندان خواهش می کنم راهی نشان من دهید که چگونه دادگاه راضی کنم که این شیرین عقل است و کنترلش دست خودش نیست و اینکار را با اراده انجام نمی دهد

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
5 پاسخ
2,129 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۰۳