سوء استفاده از وکالت بلاعزل و صلح نامه جهت اخذ وام

در سال 95 احتیاج مبرم به وام داشتم و ولی بانک سند زمین کشاورزی را به عنوان وثیقه قبول نمی کرد و وام نمی دادند به موسسه حقوقی که آگهی در زمینه ارائه وام کرده بود مراجعه کردم و وکالت بلاعزل فروش و صلح نامه بابت سند زمین کشاورزی از من گرفت تا وام مورد نظر را به صورت خصوصی به من اعطا کند که بعلت طولانی شدن زمان پرداخت وام از طرف موسسه تقاضای انصراف کردم ودرخواست برگشت سند را کردم که مدیر موسسه گفتند سند در اسباب کشی منزل مفقود شده و من ناچارا در همان سال 95سند المثنی گرفتم در سال 1400 با سند المثنی زمین کشاورزی را فروختم چند ماه بعد شخصی از من شکایت کرد مبنی بر اینکه من زمین را با صلح نامه و وکالتنامه مع الواسطه به آن شخص فروختم که متوجه شدم مدیر موسسه با وکالت و صلح نامه ای که داشته زمین را به شخص دیگری فروخته است وآن شخص هم به شخص دیگری وکالت داده و فروخته و همینطور 5 بار زمین دست به دست فروخته شده و شخص آخر برای سند زدن به محضر مراجعه و متوجه شده سند توسط من باطل والمثنی گرفته شده و به فروش رفته است و شکایت کیفری کلاهبرداری و شکایت حقوقی الزام به زدن سند از من انجام داده است لطفا راهنمایی کنید چگونه از خود دفاع کنم که مدیر موسسه بدون اجازه و اطلاع من و بدون اینکه حتی یک ریال وجهی به من پرداخت داشته باشد از وکالت و صلح نامه سوء استفاده کرده و معامله ایشان را باطل کنم و خود را تبرئه کنم ضمناً مدیر موسسه با زیرکی و جلب اعتماد من قرارداد اولیه را به من نداد و همکاری جهت ابطال وکالت نامه و صلح نامه انجام نداد و من چون سند المثنی گرفته بودم دیگر پیگیر موسسه نشدم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
5 پاسخ
2,017 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۰۸:۲۱