ز من شکایت کلاهبرداری شد و در دادسرا قرار منع تعقیب صادرشد ولی مجدد دریک شعبه دیگر دادسرا بر علیه من شکایت کلاهبرداری کرده از ایشان شکایت

با شخصی قرارداد کارتریج پرینتربه مبلغ 110 میلیون تومان بسته شد و چک حسن انجام کار نیز به ایشان داده شده است که مقرر گردید ظرف 30 کارتریج ها تحویل شود ولیکن ایشان در سر موعد از گرفتن کارتریح خودداری کرد و چک را برگه کرد به ایشان اظهارنامه خودداری از تحویل کالا و پیشنهاد حسابرسی مرضی الطرفین با هزینه اینجانب ارسال شد ولیکن به اظهارنامه اعتنا نکرده و ایشان شکایت کلاهبرداری کردند که در دادسرا قرارمنع تعقیب صادر شد مجدد در شعبه دیگر دادسرا تقاضای کلاهبرداری ثبت کرده است با وقت ملاقات پیش دادستان رفتم و برائت قبلی را نشان دادم دادستان اظهار نمودن که به سبب پیشگیری از شکوائیه های متعدد بعدی شکوائیه افترا ماده 697 مجازات اسلامی ثبت کنید و لیکن پیش بازپرس رفتم ایشان اعلام داشتند نشر اکاذیب ماده 698 مجازات اسلامی ثبت کن دادستان اشتباه کرده است
از من شکایت کلاهبرداری شد و در دادسرا قرار منع تعقیب صادرشد ولی مجدد دریک شعبه دیگر دادسرا بر علیه من شکایت کلاهبرداری کرده از ایشان شکایت به اتهام افترا 697 یا نشر اکاذیب 698؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
6 پاسخ
1,377 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ ۰۳:۱۰