خلافی ساختمان

با سلام احتراما 4 سال پیش یک واحد آپارتمان 85 متری در طبقه سوم از یک مجتمع 16 واحدی (4 طبقه) که به صورت قولنامه ای و پیش فروش می باشد ، در محدوده شهرقدس (استان تهران)خریداری نمودم که ساختمان مذکور که دارای 3 طبقه پروانه ساختمانی بوده ولیکن طبقه چهارم و مقداری جزئی اضافه بنا در طبقات آن به صورت خلاف ساخته گردیده است و ضمنا دارای پایان کار نبوده لذا پس از اخطاریه شهرداری جهت پرداخت خلافی و عوارض به شهرداری مراجعه نمودم بدلیل اینکه پرونده ساختمان به اسم یک نفر بوده و واحدها تفکیک نشده اند و همچنین بدلیل عدم مراجعه تعدادی از واحدهای مجتمع جهت پرداخت خلافی ( کل ساختمان) پس از مراجعه به واحد درآمد شهرداری مبلغی را جهت واریز خلافی واحد اینجانب تعیین کرده است و متوجه شدم تنها مدرکی که در قبال پرداخت وجه به من می دهند فیش واریزی به نام صاحب پرونده بوده و هیچ گونه مدرکی دال بر تسویه اینجانب و همچنین هیچ گونه اقدامی جهت گرفتن پایان کار نمی توانیم انجام دهیم (چون کل واحد ها تسویه ننموده اند) خواهشمندم لطفا راهنمائی بفرمائید که چه اقدامی انجام دهم؟ این مساله مشکل من و بیشتر ساکنین اهالی شهر قدس می باشد شایان ذکر است شهرداری در چند ساله اخیر بدلیل عدم جلوگیری در ساخت طبقات بدون مجوز توسط پیمانکاران اینگونه به جان اهالی واحدها ی ساختمان می افتد. سپاس و درود فراوان

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
2,650 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ ۰۳:۱۵:۴۸