مواد مخدر و مشروبات الکلی

من را چند روز پیش در دامداری خودم به خاطر 50 گرم تریاک -یک قبضه اسلحه شکاری ( که مجوز دارد به نام همسرم ) ویک اسلحه 5/5 بادی -یک بافور و 28 بطری خانواده به گفته انان مشروب دست ساز ولی من انها را به اسم سرکه خراب شده خریدم چون طبق تجویز دکتر دامپزشک که میبایست روزی 3-4 لیتر سرکه به مدت یک هفته به اسبم میدادم وچون به خاطر اینکه کیفیت ان پایین بود ارزانتر خریدم در ضمن دکتر گغته بود اگر در صدی الکل به ان اضافه کنی در روند بهبودی زودتر اسب نتیجه خوبی دارد و من هم از داروخانه الکل خریدم و به انها اضافه کردم درهمان ابتدا با ضمانت فیش حقوقی بیرون بودم تا اینکه دیروز در دادسرا از من فقط در رابطه با بطریها سوال کرد ومن هم عینا" مطالب بالا را گفتم که گفت باید وثیقه 10 میلیون تومانی بگذاری حالا من از شما در خواست کمک وراهنمایی دارم چون بشدت از نظر روانی بیمار شده وحال خوبی ندارم .چون تا الان که 47 سال دارم همچین مشکلی برایم اتقاق نیفتاده بود ونگرانی شدید من از اینگه چه حکمی صادر میکنن هست عاجزانه تقاضا دارم راهنمایی کنید که چگونه از خودم دفاع کنم که حداقل مجازات به من بدهند تا به زندگیم ضربه زیادتری نخورد با تشکر وسپاس فراوان

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: قاچاق مواد مخدر
2 پاسخ
4,742 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۰۵/۰۸ ۲۳:۴۹