دادخواست امور کار( دولتی )

با سلام . دو سال پیش در یکی از بیمارستانها مشغول به کار به صورت پرستار پیمانی بودم که به دلیل مشکل پیش آمده در آن زمان درخواست مرخصی بدون حقوق از بیمارستان کردم که هیچ جوابی به من ندادند بنابراین به علت مشکل مورد نظر شرایط حضور در محل کار را تاکنون نداشتم . اکنون که جهت بازگشت به کار مراجعه کردم متوجه شدم که مترون بیمارستان طی نامه ای مستقیما به هیت تخلفات اداری دانشگاه علوم پزشکی درخواست روشن شدن تکلیفم را داده اند و هیئت نیز طبق ماده 15 قوانین استخدامی فسخ قرارداد کردند . حالا سوال و مشکل من : اولا بیمارستان یعنی مترون نامه را مستقیما حق ندارد به هیئت تخلفات بفرستد و باید طبق روال اداری و چارت اداری باید به دفتر خدمات پرستاری معاونت درمان استان با رونوشت به معاون درمان بفرستد تا آنها جهت رسیدگی به تخلف، به هیئت رسیدگی به تخلفات بفرستند و طبق چارت اداری هیات رسیدگی به تخلفات نیز نمیبایستی به نامه مستقیم از بیمارستان پاسخ میدادند و حکم صادر میکردند باید به نامه ای که از دفتر خدمات پرستاری معاونت درمان فرستاده شده پاسخ میدادند و حکم صادر میکردند . مشکل بعد این که هیئت رسیدگی به تخلفات باید طبق قانون استخدام قبل از صدور حکم فرد خاطی را مطلع میکردند که این کار با تماس تلفنی یا درج آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار باید انجام میشد و بدون هیچ اطلاعی حکم فسخ قرارداد نباید صادر میکردند . در این شکایات مطرح شده طرح دعوا به چه شکل می تواند باشد ؟

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر مقررات حقوقی
4 پاسخ
3,237 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ ۰۴:۵۴