استماع شهادت شهود در دادگاه تجدید نظر

سلام دادگاه تجدید نظر شاهدای طرف مقابل مارو برای استماع خواسته سه نفرن و میخوان شهادت ناحق بدهند جریان ازین قراره که بدر بزرگ بنده خونشو وصیت کرده که به دخترها هر کدوم نیم دانگ و بسرها هر کدام یک دانگ سهم ببرند که اصل وصیت نامه بیش ماست عموم رفته یک فتوکبی جعلی درست کرده و امضای بدرم که به رحمت خدا رفته و بدربزرگم و دوسه تا شاهد قلابیه دیگه رو چسبونده زیر نوشته هاش و توی دادگاه دروغکی گفته که اصل این وصیت جعلی نزد ما امانت بوده کاتب نامه های بدر بزرگم بدر من بوده ولی این کبی جعلی که عموم اراعه داده رو خودش نوشته زیرا خط بدر مرحوم من را نمیتوانسته جعل کند در ضمن وصیت نامه ی اصلی که اصلش موجوده متعلق به بیست سال قبله ولی این کبی جعلی که درست کردن مال سه سال قبله و توش نوشتنه که بدر بزرگ من خونه رو در عوض مهریه ی همسرش به همسرش بخشیده و بعذش هم یه قباله درست کرده که یعنی عموم از مادرش خونه رو خریده حالا سوالی که من دارم اینه در دادگاه چه سوالاتی از شهادا ببرسیم که دستشون رو شه؟امضای یکی از شاهدا هم توی کبی جعلی است؟اینکه محلش کجا بوده و زمانش فایده نداره زیرا اونها برای شاهدا کلاس اضافه میزارن و یادشون میدند در ضمن امضای بیست سال قبل عموم و شاهدا با الان متفاوت بوده و اینها امضای الانشون رو بجای امضای بیست سال قبل جا زدند لطفا هر طرفند و راهی هست بگید و زمانو مکانو اینارو بهشون اموزش میدن نگید لطفا با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: دعاوی مربوط به وصیت
5 پاسخ
8,077 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ ۱۴:۵۸