تصرف پدر در مال فرزند

ا سلام
بنده کاری را با پدرو از سال 77 شروع کردم اخد مجوز وام گرفتاری اداری با بنده بود و بصورت 24 ساعت در شرایط سخت در بیایان و کا ر در مزرعه با بنده بود سایر برادرنم حضور نداشتند قرار گذاشتیم دو دانگ از من باشد پروانه به نام پدرم صادر شد و پدرم حتی یک روز حقوق و بیمه برایم محاسبه و پرداخت نکرد یک وصیت نامه سه سال بعد تنظیم نمود که به من یک دانگ بعد از فوتش برسید و هر فرزند حضور داشه باشد یک ششم در امد مال او باشد بعد از تشکیل خانواده به او تعلق گیرد بنده معترض شدم و کار را برای چند روز رها کردم چون تمام کارها و امورات در دست بنده بود تسلیم شد دو باره یک قرار خط دیگر نوشته شد و از یک دانگی که به مادرم داده بود به من واگذار شد ولی در ان از درامد ان چیزی بیان نشد و مدرک ان هم در دست من نیست بعدا نمی دانم معدوم کردند شروع کار ینده از سن 22 سالگی و از ابتدا بنای مزرعه بود و من در 28 ازدواج کردم و اختلاف من با پدرم بر سر حقوق و درامد بالا گرفت و پدرم حتی حاضر نشد نه از درامد و نه حقوق به من پرداخت کند و من از مزرعه اخراج شدم با توجه به اینکه همسرم را تازه عقد کرده بودم بیکاری فشار روحی روانی زیادی به من اورد از ان طرف هم فشار ودر گیری ها با همسر و خانواده اش در حد جنون پیش رفتم اخرش یک سال بعد از همان جنسی که خودم در ان سهیم بودم 4 میلیون بایت خرج عروسی و سرمایه به من با قیمت گزاف حساب کرد که بعد از فروش جنس 2 میلیون بیشتر نشد و روزگار سختی را گذراندم چون خیلی فشار به من امد قدرت فکر کردن و تصمیم گرفتن نداشتم 13 سال از ان واقعه می گذرد و تازه حالا قدرت تجزیه و تحلیل وقایع را پیدا کرده ام و مدارکی که تازه بدست اوردم قرار خط اول یک دانک و یک ششم از درامد است که در ان پدرم قید کرده تا در قید حیات است مزرعه در اختیار خودش باشد و یک رسید هم از من گرفته که این مبلغ را به من داده از جاری مزرعه ( عین عنوانی که در ان قید شده)سهمی ندارم و چیز دیگری که عنوان شده باشد یک ششم در امد و یا ان دو دانگی که مدرکش در دست خودش است و یا حقوق کارگری حدود 7 سال من قید نشده .و می توانم یک استشادیه تنظیم کنم که تعداد زیادی تایید کنند که بنده بصورت 24 ساعت با پدرم کار می کردم و شاهد هم دارم .ایا می توانم مالکیت خودم را ثابت کنم تمام این سالها حقوق از دست رفته را طلب کنم .ایا می توانم حقوق کارگری را با نرخ روز و جریمه تاخیر و تادیه مطالبه کنم. سوابق بیمه این مدت ایا قابل پیگیری است .این ملک بالغ بر چند میلیارد تومان ارزش دارد و درامد بالای سی صد میلیون تومان در سال دارد . و در دادگاه می دانم بخواهند قسم به قران بخورند می ترسند می توانم در شکایتم از قاضی بخواهم که دست به قران بگذارند و حقیقت را بگویند.لطفا راهنمایی کنید

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: بیمه بازنشستگی
حوزه قضایی: خراسان رضوی
1 پاسخ
2,329 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۱۰:۱۴