شاهدان سر این خریدو فروش حضور نداشته اند

شاهدان سر این خریدو فروش حضور نداشته اند
سلام مادر بزرگ بنده خانه ای داشته که خودش الان فوت شده بدر من هم بعد ازون فوت شده حالا عموم یه قباله اورده که میگه در زمان زنده بودن مادرش این خانه را ازون خریده و بولشو در حضور خاهراش و شاهدا برداخت کرده حالا من میخوام ببینم میتونم تقاضای کارشناسی کنم؟این قباله را کسایی که امضا کردن مدتی بعد از نوشته شدن متنش امضا کردن اصل قباله رو به دالدگاه ارایه داده تاریخم نداره امضاهاشم بعد از فوت مادرش کردن میخام کارشناسی شه چیکار کنم؟ایا کارشناس میتونه بفهمه که شاهدان سر معامله نبودن و طرف رفته در خونه هاشون امضا گرفته؟در این قباله ذکر شده که مبلغ هجده ملیون تومان در حضور شاهدان به فروشنده برداخت شده در صورتی که ایشان بعدا رفته در خانه ی شاهدان و امضا گرفته حالا کارشناس اینارو میفهمه یانه؟شاهداشم قسم ناحق میخورن
سوال مهمتر من اینه که بسیار برام مهمه یکی از اعضای مهم شورا یک نامه برای دادگاه داده که عموم به ایشون اول مراجعه کرده و گفته یه قباله خریدو فروش تنظیم کن ولی شورا با ذانستن اینکه ما طلبکاریم اینکارو نکرده و با هم درگیر شدند اینو نامشو داریم با مهر شورا و یکی از همشهریان هم شهادت میده که عموم بعد از مرگ مادرش رفته بیش ایشون و گفته این قباله رو امضا کن و همشهری ما گفته حالا که مادرت مرده من امضا نمیکنم و در جریان نیستم و زمانی که این قباله رو بعد از مرگ مادرش اورد من امضا کنم دیدم امضای یکی از شاهداش نبود و الان هست
حالا با این مدارک میتونیم اینارو زندانی کنیم یانه؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اثبات فروش/اثبات وقوع بيع
4 پاسخ
3,313 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۱۶:۳۲