صلاق از سمت زوجه

سلام من 30 سالمه و 7 ساله ازدواج کردم- از اول هم به خواست پدرم بود و خودم تمایلی به این ازدواج نداشتم- جدا از نبود علاقه ما دوتا ادم جداییم از دو تا دنیای جدا- اون ی آدم کملا بازاریه با رفتارهای زشته اجتماعی و من ی ادم مبادی آداب - جمعهایی ک میره و اطرافیانش اصلا برام قابل قبول نیستن. ما بیشتر از یکساله که حتی جای خوابمون هم جداشت. البته قبل از اون یکسال هم رابطه چندانی با هم نداشتیم. پدرم ادمی که میگه حتی اگه شوهرت ی مرد دیگه آورد کنارش خوابید تو خونه تو نباید اعتراض کنی چون تو یک زنی و زن باید تحت هر شرایطی به زندگیش ادامه بده. به همین دلیلم نمیتونم جدابشم. خودشم نقطه ضعف منو میدونه و تا حرف از جدایی میزنم به پدرم میگه و من مجبور میشم ساکت بشم. نه اینکه منو دوست داشته باشه ولی میخواد اذیتم کنه و و با این شناخت از پدرم هرکاری میخواد انجام میده.\r\nبچه هم ندارم یعنی نذاشتم بچه دار بشم.\r\nنفقه ک نمیده هیچ یه وقتا تا اجاره خونه هم من میدم.\r\nمیخوام ببینم راهی وجود داره که من ازش جدابشم و هیچ کس تا لحظه آخر نفهمه حتی شوهرم و بعد از جدایی بهشون بگم\r\nلطفا اگه راهی هست کمکم کنید چون واقا خسته شدم\r\nو اینکه چقدر برام هزینه داره

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: طلاق به در خواست زوجه
2 پاسخ
2,793 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۱۳:۲۶