توهین، افترا، اخلال در نظم

سلام. یک ماه پیش رفتم توی کلانتری و به یکی از طرف های دعوام توی کلانتری گفتم که خفه شو. یکی از مامورا به اشتباه فکر کرد که به اون گفتم و به زور تمام اعضای خانواده من رو بازداشت کرد. وقتی داخل بازداشت گاه روی زمین نشسته بودم یکی از مامورا پاهای من رو گرفت و به طرف سلول روی زمین کشوند و به خاطر همین کلا شلوارم دراومد. برهنه برگشتم بیرون و پیراهنم پر خون بود. البته بیرون بیرون هم نه همون در بازداشتگاه. به همه گفتم شماها همه شاهد باشید که مامورا به من تجاوز کردند. ( واقعا منظورم تجاوز جنسی نبود و بیشتر حقوق متهم و حقوق شهروندی منظورم بود. به قاضی هم این رو گفتم) بعد مامورا مجددا به زور من رو انداختن داخل بازداشتگاه و اسپری فلفل زدن توی صورتم. قبل از اینکه بازداشت بشم هم اصلا بهم نگفتن به چه جرمی داری بازداشت میشی. حالا به جرم اخلال در نظم، توهین و افترا شکایتم رو کردند و یک هفته هم قاضی من رو زندان کرد که الان با شند بیرونم. لازمه بگم که من دانشجوی دکتری و روزنامه نگار و استاد دانشگاه هم هستم. چه کار کنم که از این مخصمه نجات پیدا کنم. لازمه بگم که اون ها از ترس خودشون روی پرونده عمومی رضایت زدند و من هم توی بازرسی رضایت دادم. ( چون بعدش دادگاه نظام شکایت کردم) ولی به خاطر پیگیری هنوز دادگاه نظام پیگیر شده. الان اون ها میتونن رضایت خودشون رو از روی پرونده عمومی بردارن یا نه؟ چون رئیس پاسگاه تهدید کرد که این کار رو میکنه. هر چند لحظه ای که رضایت میدادن چند نفر شاهد بودن\\r\\n

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم نظامی
حوزه قضایی: کرمان
1 پاسخ
2,445 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۱