آدم ربایی و تهدید به تجاوز و قتل

باسلام
پسری هستم که در شرکتی مشغول کار شدم و بعد از مدتی به یکی از همکاران خانمم علاقه مند شدم و با هم قول ازدواج گذاشتیم که بعد از دوسال ازدواج کنیم و البته من به خانواده خود هم این مورد را اطلاع دادم و بنده هم ایشان را هر روز به سمت خانه شان میرساندم.\r\nپس از مدتی پسری که قبلا به این خانم علاقه مند بوده و جواب رد شنیده بوده جلوی شرکتی که در آن کار میکنیم آمد و با ضرب و شتم بنده و خودروی من ، همکارم را به زور و با دادو بیداد سوار ماشینش کرد و به همراه دوستش که راننده خودرو بود همکار بنده را با خود بردند و بعد از حدود دو الی سه ساعت و تهدید وی به تجاوز و قتل ، همکارم را در نزدیک خانه وی رها کردند. البته بنده نیز در محل شرکت با 110 تماس گرفته و پلیس آمد و گزارش کامل را خدمتشان ارائه دادم.\r\nاما بعد از این ماجرا همکارم به علت آبرو و داشتن خانواده مذهبی و ترس از شکایت و قتل از ادامه و پیگیری ماجرا خود و بنده را منصرف کرد.\r\nحالا مجددا بعداز حدود یک ماه سروکله این پسر پیدا شده و دوباره به خیابان شرکتی که در آن کار میکنیم آمده و از طریق تماس به همکارم به او گفته که همکارت را (که بنده هستم) میکشم و نمیگذارم با او ازدواج کنی\r\nحتی اگر شکایت کنید و به زندان هم بیندازید باز هم پس از آزادی نمیگذارم آب خوش از گلوی شما دونفر پایین برود.\r\n\r\nلطفا راهنمایی کنید برای اینکه خانواده دختر هم متوجه نشوند و آبروی ایشان حفظ شود و همچنین ما نیز بتوانیم به منطقی ترین شکل ممکن و قانونی با این پسر برخورد کنیم چه راهی را پیش روی ما میگذارید؟ نحوه شکایت و نوع مجازات و حبس چگونه خواهد بود؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
حوزه قضایی: تهران
1 پاسخ
2,145 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۲۳:۳۲