اطلاعات مدیر و مسئول سایت 

 حسين هوشمند - وکیل پایه یک دادگستری

آدرس دفتر:  آذربايجانشرقي-هشترود  - خ شهيد بهشتي جنوبي  -  جنب سازمان تأمين اجتماعي 

تلفن مشاوره 9099071127        تلفن همراه : 09141242060

تلفن دفتر : 04152620118         تلفن پشتيباني : 04152621755

ايميل :  info@moshavere.net    ,   moshavere.net@gmail.com

اطلاعات فوق در راستاي اعمال مقررات مركز توسعه تجارت الكترونيكي ايران و نماد اعتماد الکترونیکی ، جهت احراز صحت کسب و کار صورت گرفته و بهيچوجه جنبه تبليغاتي براي مديریت سایت ندارد .  تیم مدیریتی سایت همه اعضا را در ایجاد پایگاه و گسترش فرهنگ وکالت الکترونیک سهیم میداند و جهت احترام به شخصیت علمی اعضا ، هویتی مستقل از هویت اعضا برای خود نمی شناسد .

 خدمات ارائه شده در این وبسایت عبارتند از :

مشاوره  اختصاصی :

کاربر سوال خود را در پروفایل مشاور مطرح میکند ( همزمان با طرح سوال ثبت نام نیز انجام میشود ) و پس از ارسال سوال کاربر بصورت خودکار وارد حساب کاربری میشود .

چنانچه سوال مطروحه در حیطه تخصص مشاور انتخاب شده باشد ،برای پاسخ اعلام آمادگی نموده و با توجه به نوع سوال و تعداد سوالات مبلغی را مشخص نموده و فاکتور پرداخت حق المشاوره را به پنل کاربر ارسال میکند.

کاربر مبلغ فاکتور را مشاهده میکند و درصورت موافقت با مبلغ فاکتور آن را پرداخت میکند و پس از پرداخت هزینه ، مشاور به سوال مطروحه پاسخ میدهد.

طرح سوال در انجمن :

کاربر سوال خود را در قسمت انجمن ( مشاوره عمومی ) ،  مطرح می نماید و پس از ورود به حساب کاربری  تعداد پاسخهای مورد نظر را انتخاب و مبلغ پیشنهادی را برای مشاوران ارسال میکند ( مثلا مبلغ 200 هزار ریال برای 5 پاسخ ) مشاوران سایت  نیز با توجه به مبلغ پیشنهادی و تا سقف پاسخهای به سوال کاربرپاسخ میدهند .

فروش مطالب آموزشی  :

وکلای سایت مطالب مفید و تجربیات شخصی یا دفاعیاتی را که در پرونده های مختلف ارائه نمودند در قسمت آموزش بصورت متن یا فایل ( برای استفاده سایر همکاران یا کاربران عادی )  به اشترک میگذارند و برای مطالعه مطلب مبلغی را تعیین میکنند . کاربر قسمتی از متن را مشاهده و برای مشاهده ادامه مطلب میتواند هزینه مربوطه را پرداخت نماید . پس از پرداخت بلافاصله مطلب خریداری شده در همان صفحه قابل مطالعه میباشد و دفعات بعد از طریق لینکی که در پنل کاربری در دسترس میباشد ویا لینکی که به ایمیل وی ارسال میشود همان مطلب را مجددا مطالعه نماید .

فروش سوابق مشاوره :

در قسمت سوابق مشاوره  وکلای سایت مشاوره هایی را قبلا با کاربران انجام داده اند در پروفایل خود ( برای استفاده سایر همکاران یا کاربران عادی ) منتشر می نمایند . پس از انتشار پرونده ،کاربران دیگر سوالات مطرح شده را مشاهده میکنند ولی مشاهده پاسخهای مشاور منوط به پرداخت هزینه تعیین شده میباشد .

پس از پرداخت بلافاصله پاسخهای مشاور در همان صفحه قابل مطالعه میباشد و دفعات بعد از طریق لینکی که به ایمیل وی ارسال میشود همان پرونده را مجددا مطالعه نماید .