قوانين عضويت وكلا
عضويت در اين سايت مستلزم داشتن پروانه وكالت دادگستري يا فعاليت حرفه اي در يكي از زمينه هاي حقوقي ميباشد . قبول عبارت « شرايط را مطالعه كرده و مقررات را قبول دارم » به منزله بررسي تمام محتويات جعبه و پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه تلقي شده و به اندازه امضاي دست نويس الزام آور خواهد بود .

راهنمای استفاده سایت و شرایط اشتراک کاربران جزیی از قوانین سایت میباشد و تمامی وکلا و کاربران موظف به رعایت موارد مندرج در راهنما و شرایط اشتراک کاربران و قوانین عضویت میباشند .  هر عضو صرفا از يك حوزه قضائي مجاز به ثبت نام ميباشد و فقط می‌تواند یک پروفایل ایجاد کند. در صورت ثبت نام مكرر يكي از پروفايلها بصورت تصادفي حذف خواهد شد .

مشاوره حقوقی و پرداخت آنلاین
مشاوره در اين سايت به منزله مشاوره در دردفتر وكالت وكيل ميباشد ومسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت به كاربران بر عهده مشاور ميباشد .
اعضاء موظف هستند پس از پرداخت حق المشاوره  ظرف مدت حداکثر یک ساعت به سوالات کاربران پاسخ دهند در غیر اینصورت وجه پرداختی مسترد و سوالات به انجمن منتقل خواهد شد .

تمامی اعضا میتوانند هزينه خدمات و مدت زمان پاسخگوئي را به دلخواه خود تعيين يا تغيير دهند . ولی پس از دریافت حق المشاوره بایستی حداکثر ظرف یک ساعت به سوالات کاربران پاسخ دهند . در غیر اینصورت با اعلام نارضایتی کاربر یا به تشخیص مدیریت وجه پرداختی به حساب کاربری کاربر مسترد و سوال با همان هزینه در انجمن مطرح خواهد شد .  تغییرات حساب کاربری عطف به ماسبق نمی شود و فقط برای مشاوره های آینده  لحاظ خواهد شد .

 هرگونه تأخير يا عدم پاسخگوئي به سوالات در مهلت اعلام شده مشمول بازپرداخت به نفع كاربر ميباشد . چنانچه امتياز اسناد پروفايل نشانگر نارضايتي و ارائه اطلاعات غير واقعي باشد بمنزله  لطمه به اعتبار سايت تلقي شده و امكان قطع دسترسي يا حذف پروفايل وجود دارد .


اشتراك اسناد و كپي رايت
عضو متعهد به رعايت مقرات مربوط به كپي رايت در خصوص اسناد و لوايح همكاران هست و تعهد مي نمايد ، صرفا اسناد و مكاتبات خود را در سايت به اشتراك بگذارد . در صورت گزارش ذينفع پروفايل متخلف تا رفع علت مسدود خواهد شد .
 چنانچه محتواي اسناد فاقد مشخصات لازم در توضيحات مربوطه باشد و عضو از اين طريق وجوهي تحصيل نمايد ، هرگونه جبران خسارت و بازپرداخت وجوه يا احتمال تحقق جرم كلاهبرداري تابع قوانين و مقررات موضوعه خواهد بود .

اعضای سایت متعهد به حفظ اسرار و اطلاعات كاربران هستند و ازافشاي اسرار آنان خودداري خواهند نمود ( بمنظور حفظ اسرار موكلين و اطراف دعوي اسناد با حذف نام خانوادگي و آدرس طرفين دعوي به اشتراك گذاشته خواهد شد)

حیطه‌ی مسئولیت مدیران سایت
  مدیران سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط ایمن و متناسب با استانداردهای متعارف جهانی به کار می‌گیرند و از بهترین امکانات موجود برای میزبانی و پشتیبانی اطلاعات استفاده می‌کنند. در عین حال در مورد هر گونه ادعای خسارت ناشی از استفاده از این سایت – اعم از اینکه ناشی از استفاده‌های متعارف باشد یا موارد اضطراری مانند وقفه در خدمات، هک شدن سایت، از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات، قطع بعضی از خدمات، یا بسته شدن سایت - هیچ گونه مسئولیت حقوقی نمی‌پذیرند.
سایت مشاوره دات نت یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌ها یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی کاربران منتشرکننده‌ی آن است. مدیران سایت هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرند.

نحوه اطلاع رساني
اطلاع رساني كاركردي به منظور شناساندن وظيفه وكيل و در حدي كه اطلاعات ضروري را به عموم برساند، مجاز ميباشد. اين اطلاع رساني بايد منطبق با واقعيت بوده، اسرار وكالتي را محترم شمرده و با نزاكت همراه باشد.
پروفايل اعضا نبايد هيچ آگهي تبليغاتي يا محتواي ممنوعه داشته باشد و درج هر گونه مطلبي كه بر خلاف شوون شغلي يا ارجاع لينك به طرف آدرس هاي اينترنتي اي كه محتوايشان خلاف اصول ذاتي حرفه وكالت ميباشد مجاز نيست و از لينك نمودن سايتهاي غير قانوني و داراي محتواي مجرمانه به سايت خودداري خواهم نمود .
 جهت رعايت حقوق كاربران و اشخاص ثالث مشخصات خود را كامل و ودقيق ارائه نموده و تأیید می‌کنم که تمام مشخصاتی که در پروفایل خود ارائه کرده ام صحیح است . اطلاعات ضروري پروفايل خود را تكميل نموده و از اسامی غیرواقعی، مستعار یا مخفف در پروفایل خود استفاده نخواهم نمود .

تسويه حساب
ارائه تسويه منوط به تكميل پروفايل و صحت شماره کارت بانكي ( کارت بانک ملت بنام صاحب پروفايل ) و رعايت مقررات سايت خواهد بود  و مشاور متعهد است تمام اطلاعات مربوط به پرداخت ،از جمله شماره کارت اعتباری را بطور صحيح ارائه نماید .
کارمزد خدمات سایت ،شامل : هزینه پشتیبانی و خدمات پیامک و هزینه میزبانی سرور و هزینه های تبلیغاتی و خدمات بانکی ، به قرار ذیل میباشد و موقع تسویه كسر شده و بقيه وجه به شماره کارت اعلام شده واریز خواهد شد:

%45 برای مبالغ بیشتر از 500 هزار تومان

%40 برای مبالغ بیشتر از یک میلیون تومان

برای مبالغ کمتر از 500 هزار تومان هیچگونه تسویه ای انجام نمیشود .

 پرداخت هاي مربوط به مشاوره و فروش اسناد صرفا از طريق در گاه بانكي سايت ميباشد و در صورت فعالیت کارت به کارت دسترسی مشاور به حساب کاربری قطع خواهد شد . 

حذف پروفایل یا قطع دسترسی
در صورت نقض مقررات یا عدم پاسخگوئی به سوالات کاربران امکان قطع دسترسی به پروفايل وجود دارد و چنانچه مجموع امتيازات يا نظرات كاربران نشانگر نارضايتي باشد ، پروفايل عضو بكلي حذف خواهد شد .
پروفایل‌هایی که با اسامی مخفف تشکیل شده باشند و یا مشخص شود حاوی اطلاعات نادرست و گمراه‌ کننده است حذف خواهند شد.
اعضاء می‌توانند در هر زمان اطلاعات خود را پاک نموده یا برای لغو اشتراک و حذف پروفایلهاي تكراري خود ازطريق فرم تماس و یا ارسال ایمیل به آدرس info@moshavere.net تماس بگیرند.