قوانين عضويت وكلا
عضويت در اين سايت مستلزم داشتن پروانه وكالت دادگستري يا فعاليت حرفه اي در يكي از زمينه هاي حقوقي ميباشد .


قبول عبارت « شرايط را مطالعه كرده و مقررات را قبول دارم » به منزله بررسي تمام محتويات جعبه و پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه تلقي شده و به اندازه امضاي دست نويس الزام آور خواهد بود .

راهنمای استفاده سایت و شرایط اشتراک کاربران جزیی از قوانین سایت میباشد و تمامی وکلا و کاربران موظف به رعایت موارد مندرج در راهنما و شرایط اشتراک کاربران و قوانین عضویت میباشند . 
هر عضو صرفا از يك حوزه قضائي مجاز به ثبت نام ميباشد و فقط می‌تواند یک پروفایل ایجاد کند. در صورت ثبت نام مكرر يكي از پروفايلها بصورت تصادفي حذف خواهد شد .
درج تصویر اجباري است و استفاده از هر گونه تصویر دیگر (اعم از لوگوی تجاری ،عکس افراد دیگر، نمادهای مذهبی، ...) و یا عکس‌های با پوشش کم و نامناسب، خلاف مقررات سایت است و این گونه تصاویر بدون اخطار قبلی حذف خواهند شد.
مشاوره حقوقی و پرداخت آنلاین
مشاوره در اين سايت به منزله مشاوره در دردفتر وكالت وكيل ميباشد ومسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت به كاربران بر عهده مشاور ميباشد .
اعضاء موظف هستند پس از پرداخت حق المشاوره  ظرف مدت حداکثر یک ساعت به سوالات کاربران پاسخ دهند در غیر اینصورت وجه پرداختی مسترد و سوالات به انجمن منتقل خواهد شد .

تمامی اعضا میتوانند هزينه خدمات و مدت زمان پاسخگوئي را به دلخواه خود تعيين يا تغيير دهند . ولی پس از پرداخت حق المشاوره بایستی حداکثر ظرف یک ساعت به سوالات کاربران پاسخ دهند . در غیر اینصورت با اعلام نارضایتی کاربر یا به تشخیص مدیریت وجه پرداختی به حساب کاربری کاربر مسترد و سوال با همان هزینه در انجمن مطرح خواهد شد .  تغییرات حساب کاربری عطف به ماسبق نمی شود و فقط برای مشاوره های آینده  لحاظ خواهد شد .

تمام قيمت ها در سايت به ريال ميباشد  .
هزينه هاي ابلاغ الكترونيك پروفايل ( خدمات پیام کوتاه SMS) كه حين مشاوره ها براي كاربران يا وكيل ارسال ميشود بر عهده وكيل بوده و از اعتبار پيامك وي كسر خواهد شد .هزينه هر پيام كوتاه فارسي ( شامل 70 كاراكتر )  120 ريال و هر پيام كوتاه انگليسي( شامل 160 كاراكتر ) 230 ريال ميباشد . هر پيامي كه حاوي حداقل يك كاراكتر فارسي باشد ،پيامك فارسي حساب خواهد شد .
تعهد مي نمايم در مدت زمان اعلام شده پاسخ  مشاوره ها را ارائه نمايم و حتي الامكان جهت اطلاع از طرح سوال و پاسخگوئي به مشتري در مهلت تعيين شده  سرويس اطلاع رساني خودكار را فعال نمايم .
 هرگونه تأخير يا عدم پاسخگوئي به سوالات در مهلت اعلام شده مشمول بازپرداخت به نفع كاربر ميباشد . چنانچه امتياز اسناد پروفايل نشانگر نارضايتي و ارائه اطلاعات غير واقعي باشد بمنزله  لطمه به اعتبار سايت تلقي شده و امكان قطع دسترسي يا حذف پروفايل وجود دارد .
اشتراك اسناد و كپي رايت
عضو متعهد به رعايت مقرات مربوط به كپي رايت در خصوص اسناد و لوايح همكاران هست و تعهد مي نمايد ، صرفا اسناد و مكاتبات خود را در سايت به اشتراك بگذارد . در صورت گزارش ذينفع پروفايل متخلف تا رفع علت مسدود خواهد شد .
عضو تعهد مي نمايند در خصوص محتويات اسناد به اشتراگ گذاشته شده جهت فروش ، اطلاعات صحيح به كاربران ارائه شود . بمنظور اطمينان ازقانوني بودن يا صحت محتواي اسناد ( ارتباط محتوا با عنوان سند و توضيحات ارائه شده ) و عدم استفاده از اسناد سايرين هرگونه بازبيني اسناد براي مديران سايت مجاز ميباشد .
 چنانچه محتواي اسناد فاقد مشخصات لازم در توضيحات مربوطه باشد و عضو از اين طريق وجوهي تحصيل نمايد ، هرگونه جبران خسارت و بازپرداخت وجوه يا احتمال تحقق جرم كلاهبرداري تابع قوانين و مقررات موضوعه خواهد بود .
بمنظور جلوگيري از نقض كپي رايت حتي الامكان تمام اسناد و لوايح ،بصورت pdf و با لينك وبلاگ وبسايت ويا با مشخصات عضو به اشتراك گذاشته ميشود و در غير اينصورت هيچگونه مسئوليتي در قبال استفاده غير مجاز از لوايح دفاعي وجود ندارد . 
هرگونه سوء استفاده از اسناد همكاران غيرمجاز بوده و پروفايل متخلف بدون اطلاع قبلي مسدود خواهد شد و در اين موارد  بازرسي احتمالي از طرف مديران سايت جهت جلوگيري نقض كپي رايت را قبول دارم .
و در صورت استفاده ديگران از اسناد شما و يا به اشتراك گذاري آنها در ساير پروفايل ها بلافاصله مراتب را گزارش خواهم نمود و در صورت عدم رعايت مقررات مسئوليت هر گونه سوء استفاده بر عهده خود عضو خواهد بود .
عضو به حفظ اسرار و اطلاعات كاربران هست و ازافشاي اسرار آنان خودداري خواهد نمود . بمنظور حفظ اسرار موكلين و اطراف دعوي اسناد با حذف نام خانوادگي و آدرس طرفين دعوي به اشتراك گذاشته خواهد شد.
مطالب وبلاگ
 مديريت سايت moshavere.net در قبال محتواي وبلاگ ها هيچ مسئوليتي ندارد ومسئوليت فعالیت‌ها و خسارات مادي يا معنوي ناشي از مطالب وبلاگ در قبال اشخاص ثالث وبطور كلي مسئوليت درج هرگونه مطالب ، تخطئه يا تخريب بر عهده نويسنده مطلب خواهد بود .
 مطالب وبلاگ عمدتا  نقد و بررسي آراي دادگاهها و ارائه مطالب و خدمات حقوقي بوده و از انتشار هر گونه مطالب خلاف قوانين خودداري خواهم نمود. در اينگونه موارد مديران سايت ضمن مسدود كردن پروفايل مورد نظر هيچگونه مسئوليتي در مقابل صاحب پروفايل ندارند .
 از رمز عبور خود نهايت مراقبت را بعمل آورده و آن را در اختيار ديگران قرار ندهم و در صورت سرقت رمز عبور يا تغيير محتواي وبلاگ بلافاصله رمز عبور خود را تغير داده و مطالب را اصلاح خواهم نمود  .
موارد ممنوع
توهین، لطمه به حیثیت دیگران، تمسخر، تهدید، ابراز تنفر، افترا یا اتهام نسبت به کاربران دیگر، مسئولان سایت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر.
درج مطالب اهانت‌آمیز در ارتباط با مذاهب، اقوام و نژادها یا باورهای معنوی دیگران و نوشتن توصیه‌ های منفی و تخریب‌آمیز .
درج هر گونه مطلبی که ممنوعیت یا محدودیت قانونی داشته باشد (اعم از مطالب دارای کپی رایت، مطالب محرمانه‌ی دولتی یا نظامی، اسرار تجاری شرکت‌ها، اطلاعات خصوصی افراد ، تبلیغ تروریسم، تبلیغ برای گروه‌ها یا مذاهبی که در ایران غیرقانونی شناخته می‌شوند .
ارسال هر نوع پیام سیاسی به کاربران دیگر برای تبلیغ یا تخریب یک حزب، کاندیدا یا جریان سیاسی .
تبلیغ هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا تبلیغ برای فروش کالاها یا خدماتی که از نظر قوانین ایران غیرمجاز محسوب می‌شوند.
هر گونه استفاده، ذخیره‌ سازی و یا بازنشر تصاویر یا مشخصات يا اسناد کاربران يا وكلا  یا مطالب منتشر شده در بخش‌های مختلف سایت در هر جای دیگر خارج از سایت
تلاش برای نفوذ به سایت و یا دسترسی به پروفایل کاربران دیگر و یا تخریب اطلاعات موجود در سایت وهر گونه استفاده‌ی دیگر از سایت به جز امکاناتی که به طور مشخص برای این منظور در سایت در نظر گرفته شده است.
حیطه‌ی مسئولیت مدیران سایت
  مدیران سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط ایمن و متناسب با استانداردهای متعارف جهانی به کار می‌گیرند و از بهترین امکانات موجود برای میزبانی و پشتیبانی اطلاعات استفاده می‌کنند. در عین حال در مورد هر گونه ادعای خسارت ناشی از استفاده از این سایت – اعم از اینکه ناشی از استفاده‌های متعارف باشد یا موارد اضطراری مانند وقفه در خدمات، هک شدن سایت، از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات، قطع بعضی از خدمات، یا بسته شدن سایت - هیچ گونه مسئولیت حقوقی نمی‌پذیرند.
سایت مشاوره دات نت یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌ها یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی کاربران منتشرکننده‌ی آن است. مدیران سایت هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا اشخاص ثالث، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرند.
 عناوين اطلاع رساني
  عناويني كه براي پوشش اطلاع رساني سوابق وكلاي دادگستري مجاز ميباشد شامل : تحصيلات رسمي دانشگاهي حقوقي، تحصيلات و سوابق علمي غير حقوقي يا غير دانشگاهي ، دوره هاي تخصصي حقوقي در داخل يا خارج كشور، اطلاعات و سوابق كاري و تخصصي ، سمتهاي حقوقي دستگاههاي دولتي يا غير دولتي يا شغل قضائي كه قبلا به آن اشتغال داشته  مشخصات وكلايي كه در دفتر وكالت همكاري دارند. تأليفات و آثار مكتوب شامل عنوان و خلاصه مطالب مربوط به كتابها، مقالات و ساير تأليفات اسناد و مكاتبات  و سوابق پرونده ها  شامل   دادخواستها  ، لوايح دفاعي ، دادنامه هاي بدوي و تجديد نظر و ...   
نحوه اطلاع رساني
اطلاع رساني كاركردي به منظور شناساندن وظيفه وكيل و در حدي كه اطلاعات ضروري را به عموم برساند، مجاز ميباشد. اين اطلاع رساني بايد منطبق با واقعيت بوده، اسرار وكالتي را محترم شمرده و با نزاكت همراه باشد.
تعهد مي نمايم از ارائه هر گونه مطالب و عناوين علمي و يا سمت هاي شغلي غير واقعي  خودداري نمايم .
محتواي پروفايل وكيل ، بايد به گونه اي باشد كه اسرار حرفه اي و نيز حيثيت و شرافت شغل وكالت را رعايت كند. 
پروفايل اعضا نبايد هيچ آگهي تبليغاتي يا محتواي ممنوعه داشته باشد و درج هر گونه مطلبي كه بر خلاف شوون شغلي يا ارجاع لينك به طرف آدرس هاي اينترنتي اي كه محتوايشان خلاف اصول ذاتي حرفه وكالت ميباشد مجاز نيست و از لينك نمودن سايتهاي غير قانوني و داراي محتواي مجرمانه به سايت خودداري خواهم نمود .
وكيل موظف است به گونه اي منظم لينك هائي كه در سايتش به طرف سايت هاي ديگر مي دهد بررسي نمايد تا اگر محتواي سايت هاي ارجاعي تغيير يافته و محتواي ممنوعه در آنها يافت شود، آن لينك ها را حذف كند.
 جهت رعايت حقوق كاربران و اشخاص ثالث مشخصات خود را كامل و ودقيق ارائه نموده و تأیید می‌کنم که تمام مشخصاتی که در پروفایل خود ارائه کرده ام صحیح است . اطلاعات ضروري پروفايل خود را تكميل نموده و از اسامی غیرواقعی، مستعار یا مخفف در پروفایل خود استفاده نخواهم نمود .
وكيل موظف است آدرس پروفايل یا وبلاگ را مطابق نمونه ( moshavere.net/hooshmand )روی كاغذ سربرگ و يا كارت ويزيت هايش اعلام كند .

تسويه حساب
ارائه تسويه منوط به تكميل پروفايل و صحت شماره کارت بانكي ( کارت بانک ملت بنام صاحب پروفايل ) و رعايت مقررات سايت خواهد بود  و مشاور متعهد است تمام اطلاعات مربوط به پرداخت ،از جمله شماره کارت اعتباری را بطور صحيح ارائه نماید .
کارمزد خدمات سایت ،شامل : هزینه پشتیبانی و خدمات پیامک و هزینه میزبانی سرور و هزینه های تبلیغاتی و خدمات بانکی ، به قرار ذیل میباشد و موقع تسویه كسر شده و بقيه وجه به شماره کارت اعلام شده واریز خواهد شد:

%25 برای مبالغ بیشتر از 300 هزار تومان

%20 برای مبالغ بیشتر از 800 هزار تومان


برای مبالغ کمتر از 300 هزار تومان هیچگونه تسویه ای انجام نمیشود .

 پرداخت هاي مربوط به مشاوره و فروش اسناد صرفا از طريق در گاه بانكي سايت ميباشد و در صورت فعالیت کارت به کارت وکیل موظف است حق عضویت را به میزان دوبرابر پرداخت نماید ، در صورت مشاهده تخلف دسترسی مشاور به حساب کاربری قطع خواهد شد . 
حذف پروفایل یا قطع دسترسی
در صورت نقض مقررات یا عدم پاسخگوئی به سوالات کاربران امکان قطع دسترسی به پروفايل وجود دارد و چنانچه مجموع امتيازات يا نظرات كاربران نشانگر نارضايتي باشد ، پروفايل عضو بكلي حذف خواهد شد .
پروفایل‌هایی که با اسامی مخفف تشکیل شده باشند و یا مشخص شود حاوی اطلاعات نادرست و گمراه‌ کننده است حذف خواهند شد.
اعضاء می‌توانند در هر زمان اطلاعات خود را پاک نموده یا برای لغو اشتراک و حذف پروفایلهاي تكراري خود ازطريق فرم تماس و یا ارسال ایمیل به آدرس info@moshavere.net تماس بگیرند.