شرایط اشتراك كاربران

شارژ حساب کاربری به معناي پرداخت حق المشاوره نمی باشد .

موارد تاخیر یا عدم پاسخگویی 

1-درصورت تاخیر پاسخگویی با ارسال پيامک مشاور را مطلع نمایید .

2-مسائل حقوقی تخصصی هستند و احتمالا مشاور مورد نظر شما در زمینه دیگری تخصص دارد . لذا در صورت عدم پاسخگوئی یکی از وکلا سوالتان را در پروفايل مشاور دیگری مطرح نمایید .  

لذا در صورت  عدم پاسخگویی یکی از وکلا کاربران موظف هستند همان سوال را در انجمن عمومی سایت مطرح نموده و پاسخ خود را دریافت نمایند .

4-در صورت اطمینان از پاسخگویی نسبت به پرداخت حق المشاوره اقدام نمایید .

چنانچه پس از پرداخت حق المشاوره ارائه پاسخ بیشتر از یک ساعت طول کشید کاربر موظف است بلافاصله به مدیر سایت اطلاع دهید . در چنین مواردی سوال کاربر با همان هزینه قبلی به انجمن منتقل خواهد شد . در صورت عدم اطلاع کاربر مدیریت سایت میتواند اینگونه سوالات را راسا به انجمن منتقل نماید . 

در صورتی که یکی از مشاوران پاسخ کامل ارائه دهند نیازی به تکمیل حداکثر پاسخ نیست و  کامل بودن پاسخهای اولیه برای بستن سوال کافی میباشد . 

شرایط عمومی

1-قبول عبارت « شرايط و مقررات را مطالعه كرده و قبول دارم » به منزله بررسي محتويات جعبه مقررات و پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه تلقي شده و به اندازه امضاي دست نويس الزام آور خواهد بود .

2-  استفاده از خدمات سايت وحفظ اسرار كاربران مستلزم ايجاد یک حساب کاربری برای اشتراك و استفاده از خدمات حقوقي است . برای این منظور مشترك متعهد به ارائه اطلاعات دقيق تماس ( ايميل يا همراه و تلفن ثابت و  ... ) ميباشد .

پرداخت حق عضویت و حق المشاوره

3-این سایت وابسته به هیچ ارگان دولتی نمیباشد و از محل پرداخت حق عضویت کاربران و وکلا  اداره و پشتیبانی میشود .

4-کاربران موظف هستند قبل از دریافت خدمات ،حساب کاربری خود را حداقل به مبلغ پنجاه هزار تومان شارژ نمایند . مبلغ مذکور به منزله حق عضویت در سایت بوده و به هیچ وجه قابل استرداد نمیباشد .

5-حداقل متعارفي از پيش بيني ها جهت معرفي افراد متخصص و اطمينان از هويت اعضا صورت گرفته است ، با اين وجود كاربر متعهد هست :

الف-جهت اطمینان از اعتبار حرفه ای با وکلای محل سکونت خود مشاوره نماید .

ب- در انتخاب مشاور نهایت دقت را  معمول داشته و قبل از هرگونه پرداخت ، از اعتبار حرفه ای وی  اطمينان حاصل نمايد .

ج - پس از دریافت پاسخ یا اطمینان کامل از دریافت پاسخ ، حق المشاوره را پرداخت نمایدو در صورت تاخیر پاسخگوئی مشاور با ارسال پیامک و ذکر عنوان سوال  مشاور را مطلع نماید

6-هرگونه پاسخ بی ربط و یا ناقص و يا عدم پاسخ و يا فروش اسناد فاقد محتوا و يا بي ربط موجب مسئوليت عضو درمقابل مشتري ميباشد و مشاور موظف به استرداد وجه یا تهيه فايل مورد نياز ميباشد،در صورت عدم امكان بايد وجوه پرداختي را مطابق بندهای 3 و 4 و 5 به کاربر مسترد نمايد .

7-اعتبار حساب كاربري مشترك صرفا براي مشاوره و هزينه ساير خدمات قابل استفاده بوده و امكان برداشت آن وجود ندارد . در مواردی که یکی از اعضا به سوال کاربر پاسخ ندهند ، کاربر موظف است سوال خود را در انجمن عمومی سایت مطرح نماید و یا با سایر وکلا مطرح نماید .

8-بمنظور امنيت در پرداخت و جلوگيري از سرقت احتمالي اطلاعات حساب بانكي، کاربر متعهد هست حتي الامكان از اعتبار ذخيره  داخل سايت استفاده نماید .

مسئولیت مدیران

9-سایت مشاوره بمنظور دسترسی آزاد کاربران اينترنتي به خدمات حقوقی وکلای سطح کشور ايجاد شده است . تلاش مدیران سایت صرفا محدود به فراهم آوردن بستر ارتباطی کارآمد جهت ارتباط موثر بین وکلای دادگستری و کاربران اینترنتی میباشد .

10-چنانچه کاربر به دلیل مشکلات فنی يا فراموشي رمز عبور یا.... قادر به دسترسی به حساب يا اشتراك خود نباشيد ، امکان دسترسی به حساب کاربری توسط مدیران سایت فراهم خواهد شد .

11-اطلاعات تماس کاربران کاملا محرمانه بوده و صرفا جهت تماسهای ضروری مشاور انتخابی با کاربر استفاده خواهد شود . اطلاعات مذکور و نیز سوابق مشاوره تا مدت دو سال در حساب كاربري مشترك نگهداري و پس از آن حذف خواهد شد .

12- نشانی ایمیل يا تلفن همراه کاربر براي کسانی قابل مشاهده خواهد بود که به آنها پیام شخصی بفرستد و در مواقع لزوم براي اطلاع رساني در خصوص سايت مورد استفاده خواهد بود.كاربر اجازه ارسال پيام كوتاه به تلفن همراه و يا ايميل هشدار بمنظور تسريع درمشاوره ها را ميدهد .

موارد سلب مسئولیت

13- مشاوره در اين سايت بمنزله مشاوره در دفتر وكيل ميباشد و مسئوليت هر گونه سوء مشاوره و يا ورود خسارت یا استرداد وجه به كاربران بر عهده وکلای عضو میباشد .

14- کاربران در مورد كيفيت مشاوره ها يا خدمات و پرداخت حق المشاوره مستقیما با مشاوران انتخابی از محل سکونت خود طرف قرارداد میباشند .

15-هيچگونه رابطه قراردادي بين كاربر و مديران سايت وجود ندارد و مدیران سایت هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در خصوص اطلاعات علمی و مهارتهای تجربی اعضا و یا وجوه پرداختی به وکلا ندارند.

16-كاربر می‌پذیرد که اطلاعاتي كه در بخش مشاوره عمومی  منتشر کرده برای تمام کاربران قابل مشاهده بوده  و از انتشار مشخصات در قسمتهاي عمومی پرهیز مي نمايد .

سایر شرایط

17- وکلا موظف هستند حداقل قبل از ارائه خدمات، حساب کاربری خود را به مبلغ یکصد هزار تومان شارژ نمایند . مبلغ مذکور وثیقه پرداخت حق عضویت و جبران خسارات وارده به اشخاص ثالث میباشد .  

18-در هنگام ايجاد اشتراك يا حساب كاربري سيستم يك رمز عبور از شما ميخواهد ، اين رمز عبور محرمانه بودن اطلاعات موجود در حساب كاربري شمارا تضمين مي نمايد و انتقال آن به اشخاص ديگر غير مجاز ميباشد .

19- اسناد استاندارد توسط مقررات کپی رایت ( داخلي و بين المللي ) محافظت شده وصرفا جهت استفاده شخصي خريدار به اشتراك گذاشته ميشود ، لذا مشتری يا استفاده كنندگان از سايت حق توزيع یا چاپ ، نشر و يا فروش اسناد را ندارند . سوء استفاده كنندگان احتمالي تحت عناوين سرقت يا فروش مال غير، قابل تعقيب و مجازات ميباشند .

20- تمامي قیمت ها در سایت  به ریال نشان داده می شود و مدارک و اسناد استاندارد يا مدل پس از پرداخت قيمت بلافاصله از طریق ایمیل  براي دانلود در دسترس خواهند بود .

21-کاربران موظف هستند سوالات رو بصورت موردی مطرح نماید و چنانچه ضمن درخواست مشاوره، چند سوال را مطرح نمایند ، پاسخگوئی به حداکثر یک/سوم سوالات برای ایجاد فاکتور ودریافت حق المشاوره کافی هست .

22- حق فروش مجدد پرونده های مشاورها یا انتشاررایگان مشاوره ها بصورت عمومی ( وپس از حذف مشخصات احتمالی کاربر ) برای اعضای سایت محفوظ میباشد .

23-اين وبسايت با مرورگر های اينتر نت اكسپلورر فاير فاكس بهينه سازي شده و ايرادات احتمالي مربوط به استفاده از ساير مرورگرها بر عهده كاربر ميباشد.

این شرایط در هر زمان توسط مديران سایت قابل تغيير است . اثر حقوقي تغييرات ناظر به آينده بوده و عطف بماسبق نخواهد شد.