سوالات متداول

1-هیچ مشاوره ای در یافت نمیکنم ، علتش چیست ؟

احتمالا پروفایل شما بازدید کمتری دارد . بطور کلی موفقیت در فروش اسناد  و کسب درامد  بستگی به تعداد بازد یدکنندگان پروفایل شما دارد  .  جهت اطلاع از نحوه افزایش بازدید پروفایل " راهکارهای افزایش بازدید " را مطالعه نمایید . 

2-چرا پروفایل من در صفحه اول سایت نمایش داده نمیشود ؟

تا زمانیکه اطلاعات پایه ای پروفایل ( نواقص حساب کاربری ) را تکمیل ننموده و تصویر پروفایل را آپلود ننموده اید ، پروفایل شما در صفحه اصلی سایت نمایش داده نخواهد شد . پس از تکمیل پروفایل ، از قسمت " ارتباط با مدیر " مراتب را به مدیریت سایت اطلاع دهید تا به درخواست شما رسیدگی شود . 

3- مشاوره های زیادی را دریافت میکنم ولی حق المشاوره ای پرداخت نمیشود ، علت چیست ؟

احتمالا کاربر همان سوال را در پروفایل دیگر وکلا مطرح نموده و سایروکلا زودتر از شما  پاسخ داده اند .  معمولا کاربران با وکلایی که آنلاین هستند مشاوره میکنند تا سریعتر پاسخ بگیرند . همچنین  مطالبه حق المشاوره بصورت کارت به کارت  موجب انصراف کاربر خواهد شد  زیرا  اکثر کاربران  پرداخت آنلاین را  ترجیح میدهند . جهت کسب اطلاعات بیشتر قسمت " پاسخگوئی و دریافت حق المشاوره " را مطالعه فرمایید .

4-چگونه موقعیتهای مشاوره را تبدیل به فرصتهای شغلی نماییم ؟

 مولفه اصلی در جذب کاربران به دفتروکالت ، تنها کیفیت مشاوره  شما هست ، اکثر کاربران نتایج چندین مشاوره را با هم مقایسه می نمایند و به فردی که  بهترین پاسخ را داده مراجعه حضوری می نمایند .

کاربرانی که به سایت مراجعه می نمایند درصدد مشاوره اینترنتی هستند لذا از دعوت مستقیم کاربر به دفتر وکالت خودداری نمایید ،  در غیر اینصورت به پروفایل سایر همکاران مراجعه خواهند نمود .   فقط به کاربر اطمینان دهید که در زمینه سوال مطروحه دارای تخصص زمینه تخصص ویژه میباشید  . فقط درمواردی که کاربر نمیتواند اسناد و مدارک خود را اسکن نماید مراجعه حضوری را توصیه نمایید .