شکایت کیفری بدون مدرک!

با سلام خدمت شما جناب وکیل عزیز و عرض ادب خدمت شما اینجانب فرشید یوسفیان هستم خواهر زن بنده گویا قبلا از طریق اینترنتی ۸۰۰ هزار تومان وجه نقد را از طریق کارت به کارت برای شخصی به اسم سمانه بشر ملقب به کبیری ارسال کرده اند جهت دریافت یک قلاده سگ که گویا ایشان سگ را ارسال نکرده اند و تهدید و فحاشی کرده اند که مستنداتی از قبیل اسکرین شات از چتهای ایشون با خانم بشر و فیش واریزی ایشون برای یک قلاده سگ به مبلغ ۸۰۰/۰۰۰ تومان موجود است با این حال که این قضیه برای تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ می باشد اما خواهر زن بنده علاقه ای به شکایت نداشته به دلیل دانشگاه و امتحانات و... حالا با کمال پررویی ایشون از ن خواهر زن بنده از من شکایت کرده و پرونده کیفری اومده ایا پارتی بازی بوده با توجه به حرفای خود اون شخص که گفته پارتی داریم ایا دلیلش چی بوده من ن این خانومو دیدم ن میشناسم ن هیچ چیز دیگه حتی با این خانوم صحبت کردم گفت من با شما کاری ندارم با خواهر خانومتون کار دارم ایا الان قضیه چیه منو میگیرن و هیچ مدرکیم نیست من متن شکایتو پیوست میکنم ببینید امروزم باید برن برای دادگاه وگرنه حکم جلب میدم تایم اخرش امروزه چیکار باید بکنیم؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
حوزه قضایی: اصفهان
1 پاسخ
3,369 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۰۵:۰۹