رابطه

سلام
بنده یکسال واندی پیش ناخواسته و از روی لج بازی با همسرم که خیلی اذیت میکرد از طریق تلگرام با خانمی که بطور موقت همکار کاری شده بود چت کردم و دو سه بار هم در مسیر کار ایشان را سوار خودروام کردم و با هم صحبت کردیم تا اینکه همسرم مشکوک شد و گوشی ام را به زور گرفت و آن را هک کرد وموارد را درآورد و از طرف من با ایشان قرارگذاشت و ازش اقرار و صداشو ضبط کرد و تهدید به آبرورزی کرد که بنده هم بخاطر این موضوع خودکشی کردم و بعد از یک هفته کما متاسفانه به زندگی برگشتم و از ایشون طلب بخشش وندامت کردم و همه کار کردم تا زندگیمون به حالت عادی برگرده و خطم رو در اختیارش گذاشتم هرجا رفتم گفتم و دقیقه به دقیقه گزارش دادم و حتی خانه جدید خریدم و بنامش کردم اما از آن روز هر چند وقت یک بار به بهانه های مختلف سروصدا راه می اندازد و به محل کارم می اید و تهدید به آبروریزی میکند و خلاصه زندگی رو بشدت برای من وبچه هام سخت کرده( ناگفته نماند که ایشان ازدواج دومش با من بوده) و اخیرا نیز تهدید میکند که چنانچخ حق و حقوق هایی که داری را بنامم نکنی دوباره آبرو ریزی میکنم و زندگی آن خانم را هم از هم می پاشونم و... لطفا راهنمایی فرمائید واقعا دیگه زندگی برام سخت شده و از ابرویم هم میترسم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
حوزه قضایی: خراسان
1 پاسخ
2,403 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۰۹:۵۶