تهمت و افترا

با سلام
من حدود ده سالی است که استخدام یکی از سازمانهای دولتی هستم ..بعد از پنج سال متوجه شد هام که همکاران من نسبت های ناروا و اخلاقی نسبت به من داده و در کل مجموعه ای که حدود ۱۰۰۰ نفر می باشد این تهمت ناروا و نسبت نامناسب به من داده شده است.. هر کاری کردم که منبع خبر را پیدا کنم موفق نشدم تا شکایت کنم الان دو سالی هست که از محل کارم به محل کار دیگر منتقل شد ام ولی اینجا هم با توجه به این که کارکنان زنجیره وار باهم در ارتباط هستند این تهمت ناروا از جای قبلی دوباره اینجا رشده کرده هست .. و همه همکاران به کنایه یا پشت سر این نسبت ناروا و تهمت را به من می زنند در حالی که به خدای واحد قسم این تهمت بدور از شان و منزلت من می باشد ..به خاطر همین الان من یک بار سکته مغزی زدم ولی خوشبختانه خفیف بود هر چه گشتم و می گردم تا از کسی صدای ضبط کنم یا کسی این کارا برایم انجام دهد تا بتوانم علیه آن طرح دعوا و اعاده حیثیت کنم نمی شود ..به خدا شب ها از کابوس خواب ندارم و الان این تهمت ناروا چند وقتی هست که دهان به دهان به فامیل و دوستان .خانواده وآشناها رسیده به حدی که همه من را به آون چشم نگاه میکنند و من مجبورم طول مرخصی خود را در خانه مبحوس کنم و بیرون نیایم ..آبروی خانوادگی ام رفته . من الان فقط دارم به خودکشی فکر میکنم ...دیگر تحمل این نگاه ها به این عنوان نداررم ...همش فکر نابود کردن خودم هستم ...
هر کاری میکنم به این مسله توجه نکنم نمی شود چون هروز این تهمت به صورت جملات کنایه آمیز به من زده میشود و من فقط خود خوری میکنم ..آیا میشود جملات کنایه آمیز را در دادگاه به عنوان خود تهمت و افترا در نظر گرفت ....به خدا اگه راه حلی پیدا نشع تصمیم جدی برا خودکشی گرفتم ..لطفاا کمکم کنید برای ادامع زندگی.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: توهین و افتراء
2 پاسخ
2,436 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۴:۵۴