مشکل خانوادگی و ادعای حیثیت

با سلام و عرض ادب
احتراما به استحضار می رساند اینجانب متولد 22خرداد 1371 می باشم از تاریخ 23/11/1393 ازدواج دائم نموده ام - با همسرم مشکلاتی داشتم که اغلب به خاطر بی احترامی های طرفین به هم بود و یا دخالت خانواده همسرم در زندگی ما - بنده مشاور امور مالی و مالیاتی هستم و جهت ارئه خدمات بر اساس قرارداد های منعقده به شرکت های مختلف به صورت ساعتی مراجعه میکنم - از ابتدای امسال با مهری های همسرم با دختری در یکی از شرکتهایی که خدمات رسانی میکردم آشنا شدم و احساس کردیم که می توانیم شرایط خوبی در کنار هم داشته باشیم - با استفتا از مراجع محترم ،با دو تن از اعضای خانواده دختر تمامی شرایط رو مطرح کردیم و با توجه به فوت این خانم که 29 سال سن هم دارد با مراجعه به یکی از دفاتر ازدواج در تهران صیغه محرمیت 6 ماهه با شرط اینکه اگر به توافق و تفاهم رسیدیم ازدواج دائم کنیم جاری شد 19/01/1397 این کار انجام شد - در این مدت هم هیچ رابطه جنسی نداشتیم و فقط تماس تلفنی گشت و گذار البته نهاینت یک بار دو ساعت در هفته با اجازه خانواده دختر و پیامهایی دوستانه و عاشقانه در فضای مجازی برای یکدیگر ارسال کردیم اینجانب در زندگی خود برای همسر اول پیزی کم نذاشتم و هر شب ولو دیر به منزل مراجعه کردم - یک شب که بنده خواب بودم همسرم بدون اجازه تلفن همراه من را باز میکند و از چت های من و این خانم در 06/03/1397 اسکرین شات میگیرد و برای خود و خانواده من ارسال میکند و به همه میگوید که من خیانت کرده ام و رابطه نامشروع دارم - و صبح آن روز به همراه خواهر خود و دو تن از زنداداش های خود و یکی از دوستانش و برادرش به محیط کار آن خانم که اتفاقا من نیز طبق قرارداد ماهی یک جلسه مراجعه میکنم به انجا مراجعه میکنند و با استفاده از الفاط رکیک و تهدید به کشتن دختر او را مورد ضرب و جرح شدید قرار میدهند و تهمت به داشتن رابطه نا مشروع با من میزنند و دختر را به شدت کتک میزنند در حدی که بینی او شکسته است تنها شاهد این میان مدیر عامل آن شرکت است که یک خانم می باشد و خود به علت ورود غیر قانونی به ان شرکت شاکی است و وی را نیز تهدید کرده اند مه اگر شکایت کنی برایت مشکل ساز می شویم و شاهد دیگر یک خانم کارمند دیگر است که اظهارات خود را نوشته است - جدا از شکایت سایرین اینجانب شکایتی از این 5 نفر کرده ام که آبروی من را برده و تهمت زده اند و همچنین همسرم بدون دلیل موجه منزل من را ترک کرده است و برادرش نیز من را تهدید میکند . باز پرس برخورد خوبی با من نداشت و گفت که شما بهانه میگیرید و تنها شاهدی که رابطه شاکی و متهم ندارد کافی نیست برای ادعای شما من باید چه اقداماتی کنم و په شکایتی کنم ؟ در دادگاه خانواده نیز اظهارنامه و در خواست الزام به عدم تمکین زده ام چه اقدام دیگری باید کنم .ممنونم از توجه شما و وقتی که در اختیارم قراردادید

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اثبات زوجیت
1 پاسخ
2,844 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۱۹:۴۵