قرارداد مشارکت در ساخت در تعاونی مسکن و جرم رشوه

سلام بنده در سال 1392 تا 94 بعنوان عضو عادی هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن بودم. در سال 92 قرارداد مشارکتی توسط صاحبین امضا بسته شد که سند اصلی به نام مسکن و شهرسازی بود و با توافقنامه هایی به شخص اخری منتقل شده بود که با ما اقدام به مشارکت نمود. حدود یکسال پس از عقد قرارداد بنده مبلغی بعنوان قرض الحسنه از این شخص گرفتم که چون نتوانستم پرداخت کنم با ایشان صورتجلسه کردم که در تاریخ مشخص پرداخت میکنم. نهایتا با زد و بندی که بین ایشان و صاحبین امضا شد بنده با همکاری بازرسین اقدام به عزل هیات مدیره نمودم. حالا که صاحبین امضا و آن شخص در حال محاکمه میباشند(چون سند به نام مسکن و شهرسازی است به جرم کلاهبرداری و فروش مال غیر) و بابت این محاکمه شدن ها بنده را مقصر میدانند، همدست شده و در دادگاه بنده را مقصر اعلام نموده اند و گفته اند که مبلغی که گرفته شده رشوه بوده و بنده هیات مدیره را ترغیب به انجام قرارداد نموده ام. حال با توجه به اینکه بنده صورتجلسه دارم که قرض الحسنه بوده. ضمن اینکه در سال 94 هم ایشان با پیامکهای متعدد و درخواست پولشان این موضوع را دوباره تایید میکنند که قرض الحسنه بوده در دادگاه چگونه می توان اثبات کرد که این مبلغ رشوه نبوده است. ضمن اینکه در سال 94 به شکل ناشیانه ای خود صاحبین امضا و آن شخص مالک مجددا در قرارداد دست برده (به نوعی جعل) و محتویات قرارداد بجز صفحه آخر را تغییر داده اند. لطفا راهنمایی کنید الان آن شخص در زندان است و با بقیه همدستانش به دنبال شریک جرم میگردند . بنده چکار کنم.آیا میتوانم پرینت پیامک سال 94 آن شخص را بگیرم و به همراه صورتجلسه اثبات کنم قرض بوده یا نه؟ با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اثبات فروش/اثبات وقوع بيع
حوزه قضایی: تهران
3 پاسخ
3,110 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ ۱۲:۱۴