شکایت در مورد کلاس خصوصی

سلام ، من رویا هستم و 30 سالمه
کار من طراحی جواهر هستش
مدت 2 سال هست توی منزل خودم یکی از اتاقهارو کردم اتاق کار وکلاس خصوصی برگزار میکردم،توی سال اخیر یه خانومی که دانشجوی من هم بودند به درخواست من چون خیلی با استعداد بود ازشون خواستم که بیان همینجا منزل من و بصورت ساعتی و خصوصی به دانشجویان درس بدن،چند ماه باهاشون کار کردم و هر روزی که درس میدادن همون روز طبق همون میزان ساعت بهشون پرداخت میکردم، کار من و ایشون اردیبهشت امسال کامل تموم شد و من باهاشون صحبت کردم و ازشون پرسیدم که آیا مبلغی بهتون بدهکارم؟ ایشون گفتند نه ولی کاغذی ازشون نگرفتم فقط توی چت با واتس اپ صحبت کردیم، بعد از این چند ماه یکی از همکارانم به من امروز گفتند که ایشون گفته که من 2 میلیون پول از خانم رویا میخوام و 20 تا از طرح هام هم دست ایشونه و میخوام برم شکایت کنم! (در صورتی که ایشون همون روز من رو دیدند و حرفی نزدند به خودم و اصلا ما حساب کتابی با هم نداریم)چون باید به شما حقیقت رو بگم که کمکم کنید من واقعا نه طرحی از ایشون دارم نه زمانی که اینجا بودند از طرحهاشون حتی استفاده ای کردم هیچوقت همه طرح هاشون رو به خودشون تحویل دادم

الان میخوام بدنم که ایشون هیچوقت توی کلاس خصوصی از من قرارداد یا بیمه نداشته اصلا و کارشون مثلا 4 ساعت در هفته بوده کلا
واسه طرح هاشون هم نه سند دارن نه مدرک بابت این ادعا که دست منه،آیا میتونن از من شکایت کنن؟

خواهش میکنم منو راهنمایی کنید چون من بشدت اعصابم از رفتار بی منطق ایشون خورد شده

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر مقررات حقوقی
1 پاسخ
3,184 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ ۲۰:۲۴