تبديل وضعيت كارگري موقت به دائم(قبولي در آزمون ٩١استخدامي)،استفاده از جبهه پدر به عنوان ايثارگر(سهميه ٥ درصدي)

با سلام،پدر بنده منقضي خدمت ٥٦ هستش(٥٦خدمت سربازي وظيفش تموم شده)و در زمان شروع جنگ مدت ٦ ماه و ٥ روز با توجه به مدارك موجود در جبهه هاي حق عليه باطل جنگيده،الان من ميخوام از قانون تبديل وضعيت فرزندان ايثارگر با سابقه ي حداقل ٦ ماه داوطلبانه استفاده كنم،در زمان شروع جنگ فقط سربازاي منقضي خدمت ٥٦ رو فراخوان كردن و خيلي ها اومدن و خيلي ها هم نيومدن،و اونايي كه نيومدن هيچ وقت بازخواست نشدن،و اينايي كه رفتن به نوعي داوطلب رفتن،الان من از يگان اعزامي پدرم نامه گرفتم و اين مدت رو تاييد كرد،اداره ي بنده(وزارت نيرو)استعلام نامه رو كه گرفت تو استعلام نامه به انتهاي نامه يه جمله ي (سه چهارم داوطلب محسوب ميشود اضافه شد)و تبديل وضعيت منو فعلا معلق كرده،من تمام قوانين رو خوندم و اين سه چهارم داوطلبانه واسه سربازايي هستش كه خدمت سربازيشون با جنگ مصادف شده بود،ولي الان اينا دارن منقضي هاي ٥٦ رو هم با اونا سه چهارم داوطلب محاسبه ميكنن،كه اگه ٦ ماه و ٥ روز پدرم سه چهارمش رو داوطلب حساب كنن من نميتونم تبديل وضعيت شم،من مدارك لازم جهت اثبات اينكه تمام خدمت پدرم در جبهه داوطلب محسوب ميشه،ولي دارن اذيت ميكنن ديگه،هي برو و بيا ولي فعلا بي نتيجه،اگه ميتونيد بعنوان وكيل بنده كمكم كنيد و نامه ي مربوط رو بگيريم ممنون ميشم،منتظر پاسختون هستم،
سيد بهزاد سيدي
٠٩٣٥٦٨٠٨٨١٤

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
1 پاسخ
2,612 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ ۱۸:۳۲