حكم ماموريت

باسلام احتراما به استحضار می رساند اینجانب مستخدم رسمی یکی از شرکت های اقماری ایران خودرو می باشدم طی حکم اولیه به مدت 3 ماه با عنوان «««به موجب این حکم به شرکت دیگه ابلاغ شد و می بایست تحت نظر و مسئولیت آن شرکت فعالیت نمائید، بدیهی است محاسبه کار کرد شما براساس تائید آن به انجام خواهد رسید. »»» و سپس مجدداً طی حکمی بدون اطلاع ماموریت با این عنوان««« به موجب این حکم با تمدید ماموریت جنابعالی به شرکت ، با پرداخت حقوق و مزایا از طرف آن شرکت از تاریخ اجرای حکم موافقت می گردد»»»تمدید گردید . پس از بررسی ها متوجه شدم مزایا و حقوقم به شرح ذیل به مرورکاسته و تغییر خواهد کرد : 1- کد بیمه تغییرپیدا کرده و به تبع آن سنوات خدمت از حالت یکپارچگی خارج می گردد. 2- شرکت مذکور فاقد طرح طبقه بندی مشاغل بوده لذا افزایش مبالغ کارایی ، ارتقا در حکم فعلی در بهترین حالت فریز شده و به مرور زمان مستهلک خواهد شد. 3- آیتم فوق العاده تخصص در شرکت سازه و ساختمان وجود ندارد . 4- مزایای حواله خودرو ، سفرزیارتی پرسنل ، سهمیه تحصیل فرزندان تعلق نخواهد گرفت . 5- بیمه حمایتی بیماری خاص مرتبط با همسر اینجانب در شرکت فوق وجود ندارد. 6- تمامی ارتقا هاو افزایش حقوق و.... متناسب باسابقه نبوده و تحت تاثیر قرار می گیرد 7- نداشتن امنیت شغلی و کاری انحلال معاونتی که در آنجا مشغول به کار بودم و بهانه این که دیگه شرکتی که 17 سال در این مجموعه کار کردم به تخصص من نیاز نداره و حکم تمدید ماموریت جدید و موارد اشاره شده فوق ، شرایط اقتصادی و هزینه های بسیارسنگین زندگی مشکلات عدیده ایی برای اینجانب به وجود آورده و آرامش فکری و روحی خود و خانواده ام را تحت تاثیر این موضوع قرارداده. لذا طی نامه تاریخ 98.2.29 درخواست بازگشت محل خدمت طی سنوات گذشته در شرکت اصلی را به معاونت توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانی را دادم. ولیکن جوابی به درخواست من نمیدن از شما راهنمایی میخوام چی کار باید بکنم از مساعدت شما سپاس گذارم . باتشکر

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
1 پاسخ
2,352 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ ۱۳:۲۰