تجاوز

سلام
من با یک دختری در تهران اشنا شدم که جفتمون دانشجوایم و تهرانی نیستم.بعد از مدتی فهمیدم که با ایشون خیلی سازگاری دارم تصمیم به ازدواج گرفتیم و خانواده ه رو مطلع کردیم و تصمیم داریم بعد از نهایی شدن شغل من ،عقد کنیم.توی این مدت من متوجه شدم که ایشون حالت عجیب افسردگی وترس و دلهره دارهکابوس هم می بینه.تا اینکه پرده از یک راز هولناک برداشتم
ایشون با فردی تو فیسبوک اشنا شده بود که همشهریش بوده 6 ماه قبل از اشنایی با من و این ادم حیوان صفت به ایشون گفته بیا همو ببینیم.نامزد بنده هم سوار ماشین این ادم نما شده و ایشون رو به حاشیه شهر برده که اونجا با هم راحتتر صحبت کنن.بعدش ایشون رو در اون مکان لخت کردن و تجاوز بدون دخول انجام داده ( ببخشید در حد مالوندن).نامزد بنده میگفتن که از شدت ترس فقط خشکم زده بود و هیچ مقاومتی نکرده و فقط گریه میکرده( متجاوز 2 برایر نامزد من وزنش بوده).هنوز که هنوزه به این ماجرا فکر میکنه و زندگیش متشوش هسو این موضوع منم ازار میده و تحمل ازار نامزدمو ندارم. میخاستم ادم اجیر کنم که این فرد به سزای عملش برسه اما خدا خاست که اول راه قانون رو پیش بگیرم و اگر نشد غیر قانونی عدالتو اجرا کنم و به هیچ وجه کوتاه نخواهم امد
اگر امکانش هس منو در این زمینه راهنمایی بفرمایید که چه طوری پیگیری قضایی کنم
در ضمن حدود 1 سال از این ماجرا میگذره

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
3 پاسخ
3,681 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۱۷:۰۲:۲۹