بازاریابی ارجاعی انلاین

باسلام.شرکتی بنام Emway هست که به من معرفی کردن برم توی این سایت ثبت نام کنم وبارفتن درقسمت بازاریابی ارجاعی انلاین وپرداخت مبلغ یک میلیون وپانصد که موقع پرداخت به یک میلیون پانصد وهفتاد میرسه که بعدازثبت نام ودرج کردن کد معرف فردی که شمارامعرفی کرده شماوارد زیرمجموعه خواهید شد وباید 2نفردیگه روهم با2تاکدی که دارید بیاریدوثبت نام کنید وهرکدام هم همون مبلغ روپرداخت کنن وباآوردن این 2نفر مبلغ 800 هزارتومان برای شماواریزمیشه که 100 تومنش توی کیف پول سایت میره وباید ازخود سایتemwayخریدکنی ومحصولات خیلییییی کمی هم داره که عجیبه برای یه فروشگاه اینترنتی (موقع ثبت نام هم شماره شبا وکارت بانکی واطلاعات هویتی و.... رومیگره).باید نظارت هم بکنی که این 2نفری روکه اوردی هرکدوم 2نفردیگه روهم بیارن که بابت هرعضو مبلغ 150 هزارتومان برات واریز میشه وهرنفر میتونه 30تاکارت بانکی ازافرادفامیل وخانواده روریجستر کنه وازتراکنش اونا هم سودببره افرادی که جذب کننده هستن وعضو هستن میگن بیشترتوی دوستان وفامیل واونایی که به پول نیازدارن براشون توضیح بدین وجذبشون کنین یاباهاشون قراربزارین ماخودمون میایم باهاشون صحبت کنیم جالبه که مثلا ازشهرکرد 100کیلومتر دورترمیرن بصورت رایگان تابتونن نیروجذب کنن و...وباتعداد کمی فروشگاه قراردادبستن که به اونایی که عضو emway هستن ودونفرروآوردن وکارتشون ریجسترشده تخفیف بدن بیشتر فست فودهستش باتخفیف 7درصدو10درصدولی باتعدادی عکاسی ودندان پزشکی وسوپرمارکت و.....قرارداد بستن که تعدادشون کمه وخیلی هاشون خیلی ازکالاهاشون تحت تخفیفemwayنیست وبیشتراینا خودشونم عضوemwayهستن .توی سامانه پلیس فتاکه متصل هست به صنعت ومعدن وتجارت نوشته این شرکت ثبت نام نکرده برای یازاریابی ارجاعی وهرگونه پخش پورسانت و..دراین شبکه غیرقانونی است.درحالی که خودشون میگن ما بازاریابی آنلاین داریم وقانونیه وازشورای نگهبان مجوزداریم وکاملا قانونی هستیم و.... موقع پرزنت گذاشتن الان که کروناهست همشون میرن توی کافه ای که خودش عضوemway هست وکرکره رومیارن پایین. وهمش میگن ماقانونی هستیم ومجوز داریم راجب سامانه پیامکی پلیس فتاهم میگن به اون توجه نکنید خیلی شرکت هاتواون سامانه نیستن و..... ازشما خواهش میکنم بررسی کنید وبگید این شرکت کاربازاریابی ارجاعیش وزیرمجموعه گرفتنش وپخش پورسانت و... قانونیه یانه؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: شركتهای تجارتی
4 پاسخ
2,637 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۲۲:۴۰