پیش خرید آپارتمان

من سال گذشته یک آپاراتمان پیش خرید کردم. در مبایعنامه بنگاه که دارای کد رهگیری می باشد تاریخ تنظیم سند رسمی اول مهر قید شده است ولی در زمان تحویل آپارتمان (که با تاخیر هم صورت پذیرفت) در صورتجلسه تحویل نوشته شده که "با توجه به تحویل آپارتمان بجز مبلغی که خریدار باید هنگام انتقال سند به فروشنده بپردازد با یکدیگر تسویه حساب نهایی نموده اند و حق هیچ گونه اعتراض و ادعایی در هیچ مرجعی نسبت به یکدیگر ندارند البته هنگام انتقال سند خریدار کتبا توسط شرکت.... مطلع خواهد شد تا پس از اینکه خریدار هزینه های نقل و انتقال سند را مطابق با مبایعنامه پرداخت نمود و صورتمجلس تفکیکی ثبتی صادر گردید به دفترخانه رسمی مراجعه و مبلغ چهل میلیون تومان بدهی خود را هنگام انتقال سند به فروشنده بپردازد تا سند به نام ایشان شود بدیهی است چنانچه خریدار در دفترخانه (که به اطلاع ایشان خواهد رسید) حضور نیابد یا از پرداخت وجه خودداری کند منجر به فسخ قرارداد و مبایعنامه می گردد" با توجه به اینکه در مابعنامه دارای کد رهگیری تاریخ درج شده ولی در صورتمجلس تحویل که بین خودمان نوشتیم (با خودکار) تاریخ درج نشده من باید چه اقدامی انجام بدهم که متضرر نشوم و بهانه ای برای فسخ به دست ایشان ندهم.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: الزام به تنظیم سند رسمی ملک
1 پاسخ
2,351 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ ۰۸:۲۱