ایجاد مزاحمت جلوی درب منزل با پارک ماشین

با سلام
احتراما من در منزلی دو طبقه زندگی میکنم. من طبقه پایین هستم. و پارکینگ طبق سند متعلق به بنده می باشد. ((پارکینگ از یه طرف وصل به راهرو و از یه طرف منتهی به حیاط منزل می باشد. و طبقه بالا از درب ساختمان تردد دارند. و نیازی به تردد در حیاط ندارند. )) مدتی هست که دعوای حقوقی بر سر پارکینگ با طبقه بالا دارم. بنده طبق حق خودم به ایشون اجازه پارک ماشینشون در پارکینگ ندادم. و ایشان اقدام به پارک ماشین جلوی درب حیاط از بیرون نمود. باعث مزاحمت جد تردد من به مدت یک شبانه روز شد.
ابتدا با 110 تماس گرفتم. و با اومدن مامور کلانتری موضوع صورتجلسه شد. و مامور ایشون رو خبر کردن و بعد از اومدن ایشون ، مجددا از جابجایی ماشین ممانعت نمودن. بعد کلی درگیری و ناسزا و ... مجبور شدن مسیر را باز کنن.
سپس در کلانتری مامور گفتن که به طور موقت اجازه استفاده از پارکینگ را به ایشان بدید. تا موضوع به صورت حقوقی تعیین تکلیف شود. و پدر بنده صورتجلسه را امضا نمودن.

سوال اول : من میتوانم به دلیل مزاحمت در مسیر تردد از ایشئن شکایت کنم؟ همه ی ماجرا در دوربین مدار بسته ضبط شده است.

سوال دوم: ایشون الان به استناد حرف مامور کلانتری هر موقع از شب که دوس دارن میان داخل حیاط و تردد میکنن و مزاحمت های زیادی میکنن که پدر مادر من خسته بشن.
من چطور میتونم جلوی وردو ایشان رو بگیرم:

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: رفع مزاحمت و ممانعت از حق
1 پاسخ
2,272 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ ۱۲:۴۷