در ارتباط،با عدم بررسی پایان نامه دوره تخصصی به وسیله استاد راهنمای دوم

سلام. با عرض تبریک عید نورزوز
سوالی دارم از خدمتتون. من پایان نامه ام را فروردین سال ۱۳۹۹ نوشتم و به استاد راهنمای اولم ایمیل کردم. ایشان گفتند برای استاد راهنمای دومت بفرست. من این کار را کردم و علی رغم پیگیری هایی که انجام دادم،با گذشت ۵ ماه، ایشان پایان نامه را نخوانده بودند و من این مسئله را با استاد راهنمای اول در میان گذاشتم که باعث ناراحتی استاد راهنمای دوم شد. پس از گدشت یکماه استاد راهنمای اول مقاله را خواندند و گفتند دوباره برای استاد راهنمای دوم بفرست. استاد راهنمای دوم که به خاطر مسائل پیش آمده ناراحت بودند دوباره ۲ ماه مرا معطل کردند و پس از آن یک متغیر جدید به پایان نامه اضافه کردند و من متحمل صرف هزینه و زمان بیشتری شدم.
قبل از نوروز استاد راهنمای اولم گفت که از نظر او پایان نامه مشکلی برای دفاع ندارد ولی رضایت استاد راهنمای دوم را هم جلب کنم. درصورتی که طی تماس با پژوهش دانشکده،ان ها گفتند تنها نیاز به رضایت استاد اول است.
حالا با وجود پیگیری ها استاد راهنمای دوم کار مرا انجام نمی دهد و به پیگیری های من توجه نمی کند.
میخواستم خواهش کنم لطفا مرا راهنمایی کنید که آیا آیین نامه و قوانینی وجود دارد که بتوانم این مسئله را پیگیری کنم؟
و این راهنمایی بفرمایید که چه کاری می توانم انجام دهم.؟
ممنون از لطف شمل

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر مقررات حقوقی
حوزه قضایی: سیستان و بلوچستان
1 پاسخ
2,163 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ ۰۹:۱۷