طبق جه قانونی از حق خودم برای گرفتن کارشناس و کپی پرونده دفاع کنم؟

5 نفر از من شکایت کرده اند به جرم کلاهبرداری و چون کد ثنا نداشتم از این دادخواست اطلاع نداشته ام مرا بازداشت کرده اند ودر خواست ازادی با وثیقه دادم گفتند تا با انها رو درو نشوید بازداشت هستید قرارشد بازپرسی من را با انها روبرو کند در رودرو شدن نفر اول من از ایشان سوال پرسیدم که من چکار کردم گفتن پول به شما چندین بار واریز شده وچون من روزانه 10 تا 20 مشتری دارم برای طرح های گرافیک از کجا باید بفهمن که این واریز مربوط به چی بوده است و من به نظرم می رسد چند مرتبه پول برگشت داده ام ولی نمی دانم مال ایشان هست یا خیر در خواست کارشناس رسمی حسابرسی جهت حسابرسی دادم و کپی پرونده کردم که از شکایت ایشان مطلع و از خودم دفاع کنم بازپرس گفتن کارشناس فعلا مقدور نیست و کپی پرونده هم به دلیل از بین بردن اثر جرم امکان پذیر نیست شما برای هر 5 نفر لایحه دفاعیه جداگانه بدهید و گرنه کیفر خواست صادر می کنم ایا این خلاف قانون نیست که من بدون اطلاع ازجزییات دادخواست ایشان و بدون اینکه کارشناس رسمی داشته باشم که واریز و پرداخت که انجام شده بررسی و نظر بدهد لطفا راهنمایی کنید طبق جه قانونی از حق خودم برای گرفتن کارشناس و کپی پرونده دفاع کنم؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اموال
5 پاسخ
2,274 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۱۹:۱۴