ایا امکان درخواست عوض کردن بازپرس و ارجاع ان به بازپرس دیگر وجود دارد ؟

در یک مغازه که کارش تعمیر موتور اب در یک روستا بوده است طی 5 سال 3 شخص مختلف مغازه را اجاره و جواز کار گرفته اند و مشغول کار شده اند مستاجر اخری گویا تعمیر موتور اب کامل بلد نبوده و خسارت جدی به موتورهای اب که قیمت بالای دارند وارد اورده و مردم ده شکایت کرده اند ولیکن بازپرس به ضابطین گفته بروید تحقیق کنید چه کسانی در مغازه کار می کرده اند انها به ده رفته و مردم ده اسم هر 3 مستاجر اورده اند که اینها اینجا کار می کرده اند و ضابطین اسامی همه اورده اند بازپرس که گویا اصلا پروندها را نمی خواند حکم جلب همه را داده است که ما رفتیم و توضیح دادیم که 3 مستاجر مختلف با جواز کسب مختلف در مغازه بوده و این شکایت مال مستاجر اخر است و ربطی به ما ندارد و لیکن ایشان قبول نکرد و گفت مردم ده گفتن هر 3 نفر بوده اید خلاصه با وثیقه ازاد شدیم ولی الان یکسال است من 10 شاهد از روستا برده که در زمان من انجام نشده است ولی اصلا بازپرس گوش نمی دهد حتی به ایشان گفتم نفراتی شکایت کردند احضار کنید من صحبت کنم با ایشان یا اجازه بدهید در پرونده اسامی و ادرس در بیاورم گویا کسانی که شکایت کردند ساکن روستا نیستند ولی اصلا بازپرس گوش نمی کند که بعدا فهمیدم بازپرس پسر یکی از شاکیان است وقت ملاقات با دادستان گرفتم ولی به خاطر کرونا لغو شد و نامه به دادستان نوشتم ولی هیچ جوابی نیامد و باز پرس به من گفت دادستان بعنوان حقوق عامه شکایت از 3 نفر شما را به جریان انداخته و سپس شاکی خصوصی فراخوانده است و شکایت پیش چه کسی می بری و من یک سال هست که در گیر این پرونده هستم و کیفر خواست هم نمی دهد و از کار و زندگی افتاده ام هر هفته منشی بازپرس زنگ می زند جهت پاره ای توضیحات به دادسرا مراجعه کنید و سوالاتی فنی موتور اب می پرسد که اصلا هیچ تسلطی و تجربه در ان ندارد و من را کلافه کرده است و بارها به او گفتم کارشناس بگیرد ولی اصلا اقدامی برای گرفتن کارشناس نمی کند به نظر می رسد می خواهد مرا مجبور کند به اجبار موتور اب با هزینه خودم تعمیر کنم که اصلا ربطی به من ندارد
ایا امکان درخواست عوض کردن بازپرس و ارجاع ان به بازپرس دیگر وجود دارد ؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
5 پاسخ
2,240 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۶:۱۲