با اعمال ماده ۳ در زندان مانده ام و ورشکست شده ام چگونه از زندان آزاد شوم

من یک کارگاه کوچک تعمیر مبل داشتم که به خاطر تعمیرات مبل و گرفتن دستمزد حداقلی مشتری فراوان به من رجوع می کردند که در ظرف دو سال به یک کارگاه بزرگ تبدیل شدم و بیش از نیمی از کار تعمیرات مبل شهر به من رجوع می شد تعدادی از عمده فروشان لوازم و وسایل مبل را به صورت اقساطی به من داده بودند با تبانی به من تهمت مال خری اجناس دزدی زدند مرا به زندان انداختند چون بیشتر وسایل را به صورت اقساطی خریده بودم و در زندان بودم اقساط نتوانستم بپردازم مواد اولیه و ابزار و وسایل مرا بردند بعد از 11 ماه معلوم شد که من بی گناه هستم و دستور منع تعقیب من به صورت قطعی امد روزی که قرار بود ازاد شوم ابلاغیه در زندان امد که (با توجه موافقت با اعمال ماده ۳ قانون نحوه ی محکومیت های مالی و حسب اعلام محکوم اله مبنی بر بازداشت نام برده در ان زندان لذا در صحت ضمن اعلام محکومیت یا از ازادی وی بدون کسب نظر این اجرا خودداری و نتیجه را به این اجرا اعلام نمایید )که بدلیل محکومیت مالی ماده 3 نمی توانید ازاد شوید کسانی که کیفری شکایت کردند چک های خرید مواد اولیه که بعنوان تضمین داده شده بود برگه کرده و بدون اینکه اعلام کنند که کلیه وسایل و مواد اولیه پس گرفتند محکومیت ماده 3 زدند و من در زندان دسترسی به ثنا نداشتم و از طرف زندان هم ابلاغیه به من داده نشد که بازپرس می گفت مسئول زندان تخلف کرده است که به شما ابلاغیه ها را نداده است اکنون من در زندان مانده ام و شاکیان که در پرونده کیفری موفق نشدند با محکومیت ماده 3 مرا در زندان نگه داشته اند و رضایت نمی دهند بیرون بیایم هم مواد اولیه بردند هم چک تضمین برگه کردند یعنی پول مواد اولیه و ابزار و وسایل که پس گرفتند دوباره می خواهند بگیرند تمام دارایی من را برده اند ابرو و حیثیت مرا در شهر لکه دار کرده اند و مرا ورشکست کرده اند چگونه از حق خودم دفاع کنم و از زندان آزاد شوم و اعاده حیثیت کنم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
5 پاسخ
2,144 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ۰۸:۵۳