حکم تخلیه و امانت گذاشتن اجناس مستاجر توسط کلانتری به صاحبخانه و مفقود شدن نصف اجناس قبل از صورتجلسه کلانتری

انباری کرایه کردم و 2 ماه پیش زمان اتمام اجاره بود متاسفانه 10 روز قبل از اتمام اجاره تصادف سخت کردم و بستری شدم حدود 45 روز در بیمارستان بودم و گوشی موبایل هم گم شده بود کد ثنا هم نداشتم صاحبخانه در شورای حل اختلاف حکم تخلیه داده و صاحبخانه با واریز ودیعه حکم تخلیه گرفته بود و کلانتری محل اجناس لیست برداری و خود صاحبخانه به امانت سپرده بود روز قبل به انبار مراجعه کردم و دیدم قفل اویز خورده با مراجعه حضوری به صاحبخانه علت جویا شدم اصلا چیزی درباره تخلیه و شکایت نگفت در باز کردم و دیدم تقریبا نصف اجناس نیست از ایشان جویا شدم گفتند من در جریان نیستم
به کلانتری محل رفتم انجا به من گفتند اموال صورتجلسه کردیم حکم تخلیه داشته و به امانت به خودش سپردیم من کد ثنا نداشتم به شورای حل اختلاف رفتم و انجا حکم تخلیه و لیست صورتجلسه را دیدم فقط 78 قلم جنس لیست شده بود و به صاحبخانه به امانت گذاشته بود حال صاحبخانه می گوید جنسها همین است و چیز دیگری نبوده و متاسفانه دوربین هم یکسال بود خراب بود من چگونه از ایشان شکایت کنم کالاهای در انبار نیست پس بگیرم و اینکه ایا دادگاه مجاز است وسایل را به خود صاحبخانه امانت بگزارد؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
5 پاسخ
2,339 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۰۳:۵۸