جرایم خیانت در امانت

سلام
اینجانب چندسال پیش مغازی اجاره کرده بودم بعد یک سال به علت نداشتن جواز پلمپ شد وبه خاطر اینکه اجاره نامه دستی نوشته بودیم ودر اجارهنامه از مبلغ ودیعه هیچی ننوشته بودیم بخاطر آشنایی قبلی واعتماد اشتباهی کردن وبعد از پلمپ تقاضای فسخ قرارداد کردم میگفت صبر کن یابفروشم ملک را یا اجاره بدهم بعد تحویل می گیرم یک سال با مغازه تعطیل با سختی کار کردم بعد ملک را فروخت بعد چند ماه به سختی مغازه را تحویل گرفت ولی از فسخ قرارداد تفره رفت وفسخ نکرد و مبلغ ودیه کهده میلیون تومان بود بادلایل الکی به هشت میلیون پانصد هزار تومان کرد وآنرا هم یک چک داد که در تاریخ کسری موجودی برخورد درخواست چند روز صبر راکرد قبول کردم باز هم موفق بهنشدم دیگر چند روز بعد برگشت زدم که کار ازکار گشته بود چک حقوقی شد وایشان دو عدد چک بابت تخلیه به طور امانت گرفه بود را به تلافی اینکه چکش را برگشت زدم هر دو چک امانت را هرکدام به مبلغ 20 میلیون تومان بود را برگشت زد ودرن چک امانت بودن ذکر شده بابت چک ودیعه شکایت کردمولی اضحار نامه را دریافت نمی کند ودو بار روزنامه کردم ولی نتیجه ای نگرفتهام ودو سالی از شکایت میگذرد ولی نمی دانمی برای چکیهایتخلیه که برگشت زده ولی هیچ اقدامی نکرده یا بی اطلاع هستم چه کار کنم وبه مشاوره وهمکاری نیازمندم ودختر ایشان وکیل هست وراهنمایش میکند
با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
0 پاسخ
1,952 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۰۱:۲۴:۰۷