ایا قانونی وجود ندارد که جلوی مطالبه وجه یک واریز از طریق فیش واریزی در دادگاه کیفری واز طریق چک در دادگاه حقوقی بگیرد و یکی را منتفی کند

بعلت بیماری سرطان و هزینه سنگین بیماری برادر خانم من 60 میلیون به من قرض داده و از من چک بدون تاریخ گرفته است در 2 دی 1401 انرا برگه کرده و در دادگاه با دادن دادخواست حکم محق بودن به گرفتن 60 میلیون و خسارت تاخیر شده است و سپس 19 اسفند هم حکم تجدید نظر به نفع ایشان و تایید حکم بدوی صادره شده و حکم قطعی شده است و رای توقیف اموال و حساب به اجرای احکام رفته است سپس ایشان در تاریخ 22 فروردین 1402شکایت کلاهبرداری کرده و فیش واریز 60 میلیون به من را داخل ان گذاشته و اعلام کرده که من او را فریب داده ام که با گرفتن پول و هزینه درمان رضایت به طلاق خواهر او بدهم به بازپرسی احضار شدم شرح ما وقعه را گفتم ایشان گفتند الان مدارکی نیاوردی با وثیقه ازاد میشی لطفا راهنمایی کنید مگر می شود هم در دادگاه حقوقی حکم قطعی محکومیت چک گرفت با خسارت تاخیر و هم با سند واریز همان مقدار را از طریق کلاهبرداری دو باره مطالبه کرد ایا قانونی وجود ندارد که جلوی مطالبه وجه یک واریز از طریق فیش واریزی در دادگاه کیفری واز طریق چک در دادگاه حقوقی بگیرد و یکی را منتفی کند ؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: کلاهبرداری
حوزه قضایی: بندرعباس
5 پاسخ
1,164 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ ۱۳:۰۶