از موسس موسسه حقوقی که عضو مرکز وکلا، کارشناسان رسمی قوهٔ قضائیه است با کلاهبردار سابقه دار قرارداد نمایندگی و باز کردن شعبه داده به کجا

در رونامه یک موسسه حقوقی اعلام می کند جهت اخذ وام بالای 100 میلیون مراجعه کنید اینجانب به دفتر موسسه رفته و دفتر کاملا مرتب با تابلو و اسناد موسسه کاملا معتبر می باشد با مسئول دفتر صحبت می کنم و قرار می شود با یک قرارداد با سربرگ موسسه حقوقی وکالت من را جهت وام قبول کند و گفته می شود وکالت بلاغزل جهت زمین باید به ایشان تحویل شود که وکالت بلاغزل به ایشان داده می شود چند مدت گذشت و خبری از وام نشد ایشان گفتند سند ملک گم کرده است و من مجبور به گرفتن المثنی شدم و متوجه شدم این موسسه حقوقی با وجود اینکه واقعی است و برای یک وکیل خانم است شخص وکالت گرفته از ایشان که مهر و سربرگ موسسه پیش ایشان است و با وکیل قرارداد نمایندگی و باز کردن شعبه داده کلاهبردار و سابقه دار است و افرادی دیگری هم وکالت بلاغزل گرفته و املاک انها را فروخته از ایشان خواستم که وکالت بلاغزل را باطل کند و ایشان متواری شد سپس از ایشان شکایت کردم که منجر به کیفر خواست کلاهبرداری ورد مال شد که همچنان در دادگاه در حال رسیدگی است به جهت کثیر الشاکی و اضافه شدن افراد دیگر که تاکنون 136 نفر شده و هنوز در حال اقزایش است متوجه شدم بعد تاریخ کیفر خواست و گرفتن سند المثنی که همزمان انجام شده شخص کلاهبردار با سند اولیه که المثنی این سند دست اینجانب می باشد با وکالت بلاغزل اینجانب زمین را به شخص دیگری فروخته و پول دریافت کرده وسند اولیه به ایشان داده است شخص خریدار زمین نیز با انتقال وکالت به یک خانم وکالت داده و پول دریافت کرده است خانم خریدار جهت اخذ سند جدید به ثبت رفته و متوجه شده سند المثنی دارد و سند در دست ایشان ابطال شده است و اینجانب را تهدید به شکایت کرده است و با وجود اینکه توضیحات کامل دادم ولیکنمی گوید به منمربوط نیست زمین مال من است
1- ایا دفتر های اسناد رسمی برای انتقال وکالت بلاغزل ملزم به استعلام ازاصالت سند نیستند که این چنین اتفاقی نیوفتد ؟
2- دفاتر در صورت عدم استعلام صحت سند ایا متخلف هستند و وکالت انتقال داده شده توسط دفتر اسناد چه حکمی دارد باطل است یا معتبر ؟
3- با توجه که اینجانب به مسئول دفتر موسسه حقوقی وکالت بلا غزل داده پولی دریافت نکرده و وکالت جهت وام بوده و قصد فروش نداشته ام امکان شکایت از اینجانب توسط خریداران امکانپذیر است ؟
4- از موسس موسسه حقوقی که عضو مرکز وکلا، کارشناسان رسمی قوهٔ قضائیه است با کلاهبردار سابقه دار قرارداد نمایندگی و باز کردن شعبه داده و مهر و سربرگ موسسه در اختیار ایشان گذاشته به کجا شکایت کنم؟

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: کلاهبرداری
5 پاسخ
1,227 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ ۱۲:۱۴